Partekartu

ASTEBURUKO EMAITZAK - RESULTADOS DEL FIN DE SEMANA

Imagen principal noticia

Resultados/Horarios/Calendarios/ 2018-ko Iraila-ren 19-a

HAMAIKAKOAK ETA ESTATISTIKAK - ALINEACIONES Y ESTADISTICAS

PREFERENTE : URNIETA K.E. 0 - S.D. EUSKALDUNA 1

Hamaikakoa: Asier Iraola, Iker Ipintza, Ander Setien, Iñigo Arruabarrena, Julen Loidi, Gorka Garcia (Dani Tomé 88’), Jonay Venero (Eneko Idigoras 68’), Martin Mendizabal (Alvaro Toledo 68’), Joanes Iturrarte, Julen Barandiaran (Iñigo Martinez 80’)eta Joel Etxeberria (Dani Sanchez 73’).

Golak: Iñigo Arruabarrena

Txartel Horiak: Ander Setien, Alvaro Toledo eta Markel Iruin

Txartel Gorriak: -

Epailea: Mattin Otxoa de Eribe Aldasoro

 

1º ERREGIONALA : S.D. EUSKALDUNA 1 – OSTADAR S.K.T. 0

Hamaikakoa: Eneko Lazkoz, Asier Gutierrez, Koldo Ormaetxea, Lontxo Santa Cruz, Ander Huizi, Asier Murillo, Ander Unzalu (Jon Ander Sevilla 66’), David Ariza (Lander Amado 78’), Kristian Garcia, Oier Matute (Axel Garcia 66’) eta Unai Igarategui.

Golak: -

Txartel Horiak: Ander Unzalu eta Axel Garcia

Txartel Gorriak: -

Epailea: Adrian Perez de Arenaza Odriozola

 

JUBENILEN OHOREZKO MAILA : S.D. EUSKALDUNA 2 – ZUMAIAKO F.T. 0

Hamaikakoa: Jon Ander Arabaolaza, Unai Brosa. Andoni Garcia, Aitor Canflanca, Jean Carlos Fiallos (Eric Matondo 60’), Ekain Gonzalez, Iker Moreno (Oier Belaunzaran 54’), Ibon Garmendia (Ibai Martin 75’), Andoni Badallo (Jon Abrego 83’), Iker Maiza eta Oier Parada (Iker Artola 54’).

Golak: Ekain Gonzalez eta Andoni Badallo

Txartel Horiak: Iker Artola eta Eric Matondo

Txartel Gorriak: -

Epailea: Beñat Uribe-Etxeberria Perez

 

JUBENILEN 1º MAILA : URNIETA K.E. 4 - S.D. EUSKALDUNA 1

Hamaikakoa: Adei Rodriguez, Ander Iturbe (Jon Garcia 46’), Asier Arnaz, Iker Oyarzabal, Axier Palacios, Iñaki Jauregui, Andoni Alonso (Julen Vidal 67’), Endika Tudero (Ander Perez 64’), Romica Claudiu Dubiletchi (Eneko Lopez 55’), Iban Zubillaga eta Oier Otamendi (Jon Vaz-Romero 80’).

Golak: Axier Palacios

Txartel Horiak: Iñaki Jauregui

Txartel Gorriak: -

Epailea: Oskar Nabarro Yera

 

KADETEEN OHOREZKO MAILA : REAL UNION S.A.D. 1 - S.D. EUSKALDUNA 0

Hamaikakoa: Xabier Zubeldia, Santiago Gasca, Mikel Reguillaga, Julen Lavaud (Beñat Huizi 51’), Ander Urretabizakaia, Iker Garcia, Angel Rodrigo Gonzalez, Eneko Mendizabal (Josu Eleno 70’), Unai Chanca (Oier Santesteban 47’), Andoni Irazu eta Mario Gaztañaga.

Golak: -

Txartel Horiak: -

Txartel Gorriak: -

Epailea: Ion Fernandez Brion

 

KADETEEN 1º MAILA : S.D. EUSKALDUNA 2 – IDIAZABAL K.E. B 0

Hamaikakoa: Jon Vizcaino, Iñaki Garcia, Ekhi Ormaetxea, Beñat Esnaola, Aritz Garcia, Jon Goenaga, Imanol Lauzirika (Ander Bermudez 44’), Ibai Ruiz de Larrinaga (Aitor Collantes 57’), Aitor Guirado, Unai Garcia eta Xangarin Mateo (Ander Irigoras 57’).

Golak: Ekhi Ormaetxea (p) eta Imanol Lauzirika

Txartel Horiak: Aitor Guirado

Txartel Gorriak: -

Epailea: Iker Lopez Fernandez


2019-ko Apirila-ren 16-a

APIRILAK 13 ETA 14 - 13 Y 14 DE ABRIL

Irakurri

2019-ko Apirila-ren 14-a

TOURING K.E. 2 - S.D. EUSKALDUNA 0

Irakurri

Iruzkinik ez

Saioa hasi goian


    Itzuli Albisteak

    Sponsors

    Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

    BalidatuAldatu konfigurazioa