SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

1 JUBENIL MAILA 1 FASEA 3 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD EUSKALDUNA A14601502481733
2SANTO TOMAS LIZEOA KE A14610241441729
3PASAIA KE14511403292828
4ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE14223502302123
5KOSTKAS KE14331232262221
6INTERNACIONAL CD14115313233314
7TRINCHERPE CD1411511517408
8URNIETA KE B1401601614532

OHOREZKO JUBENIL MAILA II MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1MONDRAGON CF301104924663762
2BILLABONA KE301122546644554
3ARETXABALETA KE UDA30951537553050
4ILINTXA SD301041447554450
5ELGOIBAR CD30744717705447
6BERGARA KE30933348585443
7ALOÑA MENDI KE30735528475141
8URKI CD3011221311435341
9SD EUSKALDUNA30627627505240
10ANAITASUNA CD30627618466039
11BEASAIN SD30627537527138
12ZUMAIAKO FT30654357384137
13UROLA KE30645438414637
14AMAIKAK BAT KE30726429404537
15ORDIZIA KE30618339426631
16OSTADAR SKT30456249415927

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARETXABALETA KE UDA40ALOÑA MENDI KE
UROLA KE12ILINTXA SD
MONDRAGON CF60URKI CD
BERGARA KE02ELGOIBAR CD
BEASAIN SD22OSTADAR SKT
SD EUSKALDUNA20ZUMAIAKO FT
AMAIKAK BAT KE02BILLABONA KE
ANAITASUNA CD20ORDIZIA KE
Jardunaldia 02
ALOÑA MENDI KE30ANAITASUNA CD
ILINTXA SD11ARETXABALETA KE UDA
URKI CD03UROLA KE
ELGOIBAR CD12MONDRAGON CF
OSTADAR SKT41BERGARA KE
ZUMAIAKO FT11BEASAIN SD
BILLABONA KE32SD EUSKALDUNA
ORDIZIA KE02AMAIKAK BAT KE
Jardunaldia 03
ALOÑA MENDI KE11ILINTXA SD
ARETXABALETA KE UDA20URKI CD
UROLA KE05ELGOIBAR CD
MONDRAGON CF10OSTADAR SKT
BERGARA KE33ZUMAIAKO FT
BEASAIN SD23BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA03ORDIZIA KE
ANAITASUNA CD13AMAIKAK BAT KE
Jardunaldia 04
ILINTXA SD41ANAITASUNA CD
URKI CD31ALOÑA MENDI KE
ELGOIBAR CD11ARETXABALETA KE UDA
OSTADAR SKT01UROLA KE
ZUMAIAKO FT12MONDRAGON CF
BILLABONA KE31BERGARA KE
ORDIZIA KE23BEASAIN SD
AMAIKAK BAT KE01SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 05
ILINTXA SD00URKI CD
ALOÑA MENDI KE21ELGOIBAR CD
ARETXABALETA KE UDA31OSTADAR SKT
UROLA KE20ZUMAIAKO FT
MONDRAGON CF12BILLABONA KE
BERGARA KE10ORDIZIA KE
BEASAIN SD21AMAIKAK BAT KE
ANAITASUNA CD03SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 06
URKI CD42ANAITASUNA CD
ELGOIBAR CD42ILINTXA SD
OSTADAR SKT11ALOÑA MENDI KE
ZUMAIAKO FT21ARETXABALETA KE UDA
BILLABONA KE31UROLA KE
ORDIZIA KE03MONDRAGON CF
AMAIKAK BAT KE11BERGARA KE
SD EUSKALDUNA32BEASAIN SD
Jardunaldia 07
URKI CD43ELGOIBAR CD
ILINTXA SD30OSTADAR SKT
ALOÑA MENDI KE23ZUMAIAKO FT
ARETXABALETA KE UDA42BILLABONA KE
UROLA KE01ORDIZIA KE
MONDRAGON CF21AMAIKAK BAT KE
BERGARA KE22SD EUSKALDUNA
ANAITASUNA CD20BEASAIN SD
Jardunaldia 08
ELGOIBAR CD45ANAITASUNA CD
OSTADAR SKT21URKI CD
ZUMAIAKO FT11ILINTXA SD
BILLABONA KE13ALOÑA MENDI KE
ORDIZIA KE10ARETXABALETA KE UDA
AMAIKAK BAT KE31UROLA KE
SD EUSKALDUNA12MONDRAGON CF
BEASAIN SD13BERGARA KE
Jardunaldia 09
ELGOIBAR CD30OSTADAR SKT
URKI CD00ZUMAIAKO FT
ILINTXA SD00BILLABONA KE
ALOÑA MENDI KE11ORDIZIA KE
ARETXABALETA KE UDA41AMAIKAK BAT KE
UROLA KE41SD EUSKALDUNA
MONDRAGON CF23BEASAIN SD
ANAITASUNA CD30BERGARA KE
Jardunaldia 10
OSTADAR SKT12ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO FT10ELGOIBAR CD
BILLABONA KE40URKI CD
ORDIZIA KE03ILINTXA SD
AMAIKAK BAT KE11ALOÑA MENDI KE
SD EUSKALDUNA13ARETXABALETA KE UDA
BEASAIN SD11UROLA KE
BERGARA KE23MONDRAGON CF
Jardunaldia 11
OSTADAR SKT14ZUMAIAKO FT
ELGOIBAR CD32BILLABONA KE
URKI CD22ORDIZIA KE
ILINTXA SD11AMAIKAK BAT KE
ALOÑA MENDI KE21SD EUSKALDUNA
ARETXABALETA KE UDA00BEASAIN SD
UROLA KE32BERGARA KE
ANAITASUNA CD22MONDRAGON CF
Jardunaldia 12
ZUMAIAKO FT24ANAITASUNA CD
BILLABONA KE32OSTADAR SKT
ORDIZIA KE24ELGOIBAR CD
AMAIKAK BAT KE21URKI CD
SD EUSKALDUNA20ILINTXA SD
BEASAIN SD02ALOÑA MENDI KE
BERGARA KE21ARETXABALETA KE UDA
MONDRAGON CF23UROLA KE
Jardunaldia 13
ZUMAIAKO FT12BILLABONA KE
OSTADAR SKT30ORDIZIA KE
ELGOIBAR CD11AMAIKAK BAT KE
URKI CD10SD EUSKALDUNA
ILINTXA SD32BEASAIN SD
ALOÑA MENDI KE12BERGARA KE
ARETXABALETA KE UDA01MONDRAGON CF
ANAITASUNA CD21UROLA KE
Jardunaldia 14
ANAITASUNA CD00BILLABONA KE
ORDIZIA KE11ZUMAIAKO FT
AMAIKAK BAT KE41OSTADAR SKT
SD EUSKALDUNA02ELGOIBAR CD
BEASAIN SD21URKI CD
BERGARA KE42ILINTXA SD
MONDRAGON CF21ALOÑA MENDI KE
UROLA KE21ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 15
BILLABONA KE31ORDIZIA KE
ZUMAIAKO FT10AMAIKAK BAT KE
OSTADAR SKT33SD EUSKALDUNA
ELGOIBAR CD23BEASAIN SD
URKI CD12BERGARA KE
ILINTXA SD10MONDRAGON CF
ALOÑA MENDI KE21UROLA KE
ARETXABALETA KE UDA50ANAITASUNA CD
Jardunaldia 16
ALOÑA MENDI KE02ARETXABALETA KE UDA
ILINTXA SD41UROLA KE
URKI CD32MONDRAGON CF
ELGOIBAR CD31BERGARA KE
OSTADAR SKT31BEASAIN SD
ZUMAIAKO FT31SD EUSKALDUNA
BILLABONA KE40AMAIKAK BAT KE
ORDIZIA KE10ANAITASUNA CD
Jardunaldia 17
ANAITASUNA CD31ALOÑA MENDI KE
ARETXABALETA KE UDA11ILINTXA SD
UROLA KE33URKI CD
MONDRAGON CF31ELGOIBAR CD
BERGARA KE22OSTADAR SKT
BEASAIN SD10ZUMAIAKO FT
SD EUSKALDUNA02BILLABONA KE
AMAIKAK BAT KE42ORDIZIA KE
Jardunaldia 18
ILINTXA SD21ALOÑA MENDI KE
URKI CD10ARETXABALETA KE UDA
ELGOIBAR CD00UROLA KE
OSTADAR SKT04MONDRAGON CF
ZUMAIAKO FT11BERGARA KE
BILLABONA KE50BEASAIN SD
ORDIZIA KE13SD EUSKALDUNA
AMAIKAK BAT KE12ANAITASUNA CD
Jardunaldia 19
ANAITASUNA CD12ILINTXA SD
ALOÑA MENDI KE31URKI CD
ARETXABALETA KE UDA31ELGOIBAR CD
UROLA KE01OSTADAR SKT
MONDRAGON CF10ZUMAIAKO FT
BERGARA KE53BILLABONA KE
BEASAIN SD42ORDIZIA KE
SD EUSKALDUNA10AMAIKAK BAT KE
Jardunaldia 20
URKI CD10ILINTXA SD
ELGOIBAR CD31ALOÑA MENDI KE
OSTADAR SKT22ARETXABALETA KE UDA
ZUMAIAKO FT11UROLA KE
BILLABONA KE22MONDRAGON CF
ORDIZIA KE20BERGARA KE
AMAIKAK BAT KE23BEASAIN SD
SD EUSKALDUNA23ANAITASUNA CD
Jardunaldia 21
ANAITASUNA CD01URKI CD
ILINTXA SD42ELGOIBAR CD
ALOÑA MENDI KE00OSTADAR SKT
ARETXABALETA KE UDA00ZUMAIAKO FT
UROLA KE11BILLABONA KE
MONDRAGON CF40ORDIZIA KE
BERGARA KE01AMAIKAK BAT KE
BEASAIN SD17SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 22
ELGOIBAR CD30URKI CD
OSTADAR SKT22ILINTXA SD
ZUMAIAKO FT02ALOÑA MENDI KE
BILLABONA KE21ARETXABALETA KE UDA
ORDIZIA KE02UROLA KE
AMAIKAK BAT KE01MONDRAGON CF
SD EUSKALDUNA11BERGARA KE
BEASAIN SD43ANAITASUNA CD
Jardunaldia 23
ANAITASUNA CD02ELGOIBAR CD
URKI CD30OSTADAR SKT
ILINTXA SD21ZUMAIAKO FT
ALOÑA MENDI KE31BILLABONA KE
ARETXABALETA KE UDA22ORDIZIA KE
UROLA KE21AMAIKAK BAT KE
MONDRAGON CF01SD EUSKALDUNA
BERGARA KE20BEASAIN SD
Jardunaldia 24
OSTADAR SKT12ELGOIBAR CD
ZUMAIAKO FT32URKI CD
BILLABONA KE10ILINTXA SD
ORDIZIA KE21ALOÑA MENDI KE
AMAIKAK BAT KE03ARETXABALETA KE UDA
SD EUSKALDUNA10UROLA KE
BEASAIN SD43MONDRAGON CF
BERGARA KE40ANAITASUNA CD
Jardunaldia 25
ANAITASUNA CD41OSTADAR SKT
ELGOIBAR CD11ZUMAIAKO FT
URKI CD10BILLABONA KE
ILINTXA SD23ORDIZIA KE
ALOÑA MENDI KE21AMAIKAK BAT KE
ARETXABALETA KE UDA31SD EUSKALDUNA
UROLA KE00BEASAIN SD
MONDRAGON CF21BERGARA KE
Jardunaldia 26
ZUMAIAKO FT22OSTADAR SKT
BILLABONA KE22ELGOIBAR CD
ORDIZIA KE20URKI CD
AMAIKAK BAT KE20ILINTXA SD
SD EUSKALDUNA23ALOÑA MENDI KE
BEASAIN SD23ARETXABALETA KE UDA
BERGARA KE31UROLA KE
MONDRAGON CF20ANAITASUNA CD
Jardunaldia 27
ANAITASUNA CD12ZUMAIAKO FT
OSTADAR SKT11BILLABONA KE
ELGOIBAR CD64ORDIZIA KE
URKI CD21AMAIKAK BAT KE
ILINTXA SD53SD EUSKALDUNA
ALOÑA MENDI KE01BEASAIN SD
ARETXABALETA KE UDA11BERGARA KE
UROLA KE41MONDRAGON CF
Jardunaldia 28
BILLABONA KE10ZUMAIAKO FT
ORDIZIA KE03OSTADAR SKT
AMAIKAK BAT KE21ELGOIBAR CD
SD EUSKALDUNA00URKI CD
BEASAIN SD34ILINTXA SD
BERGARA KE61ALOÑA MENDI KE
MONDRAGON CF20ARETXABALETA KE UDA
UROLA KE11ANAITASUNA CD
Jardunaldia 29
BILLABONA KE12ANAITASUNA CD
ZUMAIAKO FT21ORDIZIA KE
OSTADAR SKT12AMAIKAK BAT KE
ELGOIBAR CD23SD EUSKALDUNA
URKI CD40BEASAIN SD
ILINTXA SD30BERGARA KE
ALOÑA MENDI KE34MONDRAGON CF
ARETXABALETA KE UDA10UROLA KE
Jardunaldia 30
ORDIZIA KE65BILLABONA KE
AMAIKAK BAT KE21ZUMAIAKO FT
SD EUSKALDUNA21OSTADAR SKT
BEASAIN SD45ELGOIBAR CD
BERGARA KE53URKI CD
MONDRAGON CF40ILINTXA SD
UROLA KE13ALOÑA MENDI KE
ANAITASUNA CD03ARETXABALETA KE UDA

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
TRINCHERPE CD35KOSTKAS KE
SANTO TOMAS LIZEOA KE A110URNIETA KE B
INTERNACIONAL CD13SD EUSKALDUNA A
PASAIA KE21ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 02
URNIETA KE B02TRINCHERPE CD
SD EUSKALDUNA A32SANTO TOMAS LIZEOA KE A
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12INTERNACIONAL CD
KOSTKAS KE10PASAIA KE
Jardunaldia 03
KOSTKAS KE51URNIETA KE B
TRINCHERPE CD03SD EUSKALDUNA A
SANTO TOMAS LIZEOA KE A21ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
PASAIA KE43INTERNACIONAL CD
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA A60KOSTKAS KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30TRINCHERPE CD
INTERNACIONAL CD02SANTO TOMAS LIZEOA KE A
URNIETA KE B15PASAIA KE
Jardunaldia 05
URNIETA KE B23SD EUSKALDUNA A
KOSTKAS KE12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TRINCHERPE CD23INTERNACIONAL CD
PASAIA KE11SANTO TOMAS LIZEOA KE A
Jardunaldia 06
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE31URNIETA KE B
INTERNACIONAL CD03KOSTKAS KE
SANTO TOMAS LIZEOA KE A50TRINCHERPE CD
PASAIA KE16SD EUSKALDUNA A
Jardunaldia 07
SD EUSKALDUNA A34ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
URNIETA KE B02INTERNACIONAL CD
KOSTKAS KE11SANTO TOMAS LIZEOA KE A
TRINCHERPE CD12PASAIA KE
Jardunaldia 08
KOSTKAS KE11TRINCHERPE CD
URNIETA KE B14SANTO TOMAS LIZEOA KE A
SD EUSKALDUNA A50INTERNACIONAL CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12PASAIA KE
Jardunaldia 09
TRINCHERPE CD42URNIETA KE B
SANTO TOMAS LIZEOA KE A21SD EUSKALDUNA A
INTERNACIONAL CD12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
PASAIA KE10KOSTKAS KE
Jardunaldia 10
URNIETA KE B11KOSTKAS KE
SD EUSKALDUNA A40TRINCHERPE CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE33SANTO TOMAS LIZEOA KE A
INTERNACIONAL CD13PASAIA KE
Jardunaldia 11
KOSTKAS KE42SD EUSKALDUNA A
TRINCHERPE CD13ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SANTO TOMAS LIZEOA KE A32INTERNACIONAL CD
PASAIA KE32URNIETA KE B
Jardunaldia 12
SD EUSKALDUNA A30URNIETA KE B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11KOSTKAS KE
INTERNACIONAL CD41TRINCHERPE CD
SANTO TOMAS LIZEOA KE A51PASAIA KE
Jardunaldia 13
URNIETA KE B15ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
KOSTKAS KE22INTERNACIONAL CD
TRINCHERPE CD22SANTO TOMAS LIZEOA KE A
SD EUSKALDUNA A51PASAIA KE
Jardunaldia 14
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01SD EUSKALDUNA A
INTERNACIONAL CD22URNIETA KE B
SANTO TOMAS LIZEOA KE A11KOSTKAS KE
PASAIA KE30TRINCHERPE CD

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin