SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

EMAKUMEZKOEN JUBENIL MAILA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1AÑORGA KKE1470060197539
2TOLOSA CF1370050262336
3HERNANI CD14502403472727
4SD EUSKALDUNA13403205233618
5GOIERRI GORRI FK14403205285318
6INTXURRE KKE13403115153816
7AXULAR KKE1411510615727
8DANENA KE130070074570
Gorde gabe

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD EUSKALDUNA16AÑORGA KKE
AXULAR KKE13GOIERRI GORRI FK
HERNANI CD06TOLOSA CF
INTXURRE KKE30DANENA KE
Jardunaldia 02
GOIERRI GORRI FK10SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF80AXULAR KKE
DANENA KE02HERNANI CD
AÑORGA KKE100INTXURRE KKE
Jardunaldia 03
AÑORGA KKE110GOIERRI GORRI FK
SD EUSKALDUNA14TOLOSA CF
AXULAR KKE31DANENA KE
INTXURRE KKE32HERNANI CD
Jardunaldia 04
TOLOSA CF10AÑORGA KKE
DANENA KE01SD EUSKALDUNA
HERNANI CD81AXULAR KKE
GOIERRI GORRI FK40INTXURRE KKE
Jardunaldia 05
GOIERRI GORRI FK06TOLOSA CF
AÑORGA KKE110DANENA KE
SD EUSKALDUNA15HERNANI CD
INTXURRE KKE20AXULAR KKE
Jardunaldia 06
DANENA KE05GOIERRI GORRI FK
HERNANI CD05AÑORGA KKE
AXULAR KKE24SD EUSKALDUNA
INTXURRE KKE01TOLOSA CF
Jardunaldia 07
TOLOSA CF50DANENA KE
GOIERRI GORRI FK05HERNANI CD
AÑORGA KKE140AXULAR KKE
SD EUSKALDUNA30INTXURRE KKE
Jardunaldia 08
AÑORGA KKE82SD EUSKALDUNA
GOIERRI GORRI FK72AXULAR KKE
TOLOSA CF40HERNANI CD
DANENA KE12INTXURRE KKE
Jardunaldia 09
SD EUSKALDUNA21GOIERRI GORRI FK
AXULAR KKE07TOLOSA CF
HERNANI CD71DANENA KE
INTXURRE KKE04AÑORGA KKE
Jardunaldia 10
GOIERRI GORRI FK07AÑORGA KKE
TOLOSA CF40SD EUSKALDUNA
DANENA KE13AXULAR KKE
HERNANI CD60INTXURRE KKE
Jardunaldia 11
AÑORGA KKE21TOLOSA CF
SD EUSKALDUNA40DANENA KE
AXULAR KKE04HERNANI CD
INTXURRE KKE41GOIERRI GORRI FK
Jardunaldia 12
TOLOSA CF100GOIERRI GORRI FK
DANENA KE06AÑORGA KKE
HERNANI CD31SD EUSKALDUNA
AXULAR KKE11INTXURRE KKE
Jardunaldia 13
GOIERRI GORRI FK50DANENA KE
AÑORGA KKE40HERNANI CD
SD EUSKALDUNA32AXULAR KKE
TOLOSA CF50INTXURRE KKE
Jardunaldia 14
DANENA KE00TOLOSA CF
HERNANI CD51GOIERRI GORRI FK
AXULAR KKE09AÑORGA KKE
INTXURRE KKE00SD EUSKALDUNA

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin