SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

1 ERREGIONALA 1 FASEA 4 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SEGURA GOIERRI FT12421322291225
2LAZKAO KE12313322281621
3USURBIL FT12421124241819
4DANENA KE12322223272519
5INTXURRE KKE12223313263018
6SD EUSKALDUNA1201622319319
7ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE1201610610314
8DESCANSO0000000000
Gorde gabe

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD EUSKALDUNA14LAZKAO KE
DANENA KE00descansa
INTXURRE KKE22SEGURA GOIERRI FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00USURBIL FT
Jardunaldia 02
descansa00SD EUSKALDUNA
SEGURA GOIERRI FT62DANENA KE
USURBIL FT81INTXURRE KKE
LAZKAO KE30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 03
LAZKAO KE00descansa
SD EUSKALDUNA04SEGURA GOIERRI FT
DANENA KE11USURBIL FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE23INTXURRE KKE
Jardunaldia 04
SEGURA GOIERRI FT11LAZKAO KE
USURBIL FT43SD EUSKALDUNA
INTXURRE KKE23DANENA KE
descansa00ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 05
descansa00SEGURA GOIERRI FT
LAZKAO KE40USURBIL FT
SD EUSKALDUNA23INTXURRE KKE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12DANENA KE
Jardunaldia 06
USURBIL FT00descansa
INTXURRE KKE13LAZKAO KE
DANENA KE20SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12SEGURA GOIERRI FT
Jardunaldia 07
SEGURA GOIERRI FT30USURBIL FT
descansa00INTXURRE KKE
LAZKAO KE50DANENA KE
SD EUSKALDUNA02ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 08
LAZKAO KE24SD EUSKALDUNA
descansa00DANENA KE
SEGURA GOIERRI FT10INTXURRE KKE
USURBIL FT41ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 09
SD EUSKALDUNA00descansa
DANENA KE25SEGURA GOIERRI FT
INTXURRE KKE31USURBIL FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE13LAZKAO KE
Jardunaldia 10
descansa00LAZKAO KE
SEGURA GOIERRI FT11SD EUSKALDUNA
USURBIL FT00DANENA KE
INTXURRE KKE32ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 11
LAZKAO KE11SEGURA GOIERRI FT
SD EUSKALDUNA13USURBIL FT
DANENA KE22INTXURRE KKE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00descansa
Jardunaldia 12
SEGURA GOIERRI FT00descansa
USURBIL FT11LAZKAO KE
INTXURRE KKE33SD EUSKALDUNA
DANENA KE70ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 13
descansa00USURBIL FT
LAZKAO KE13INTXURRE KKE
SD EUSKALDUNA33DANENA KE
SEGURA GOIERRI FT30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 14
USURBIL FT20SEGURA GOIERRI FT
INTXURRE KKE00descansa
DANENA KE30LAZKAO KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01SD EUSKALDUNA

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin