SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1OIARTZUN KE00000011700
2HERRIKIDE0000001900
3ANTIGUOKO KE0000001830
4PIZZERIA B170001000610
5SD EUSKALDUNA0000001320
6ANOETA FT0000001000
7TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA0000001000
8ESKORIATZA KE SW0000001220
9JAIXKI AFT0000001220
10GURE TXOKOA KE0000001220
11ATAUN TROSKAETA0000001330
12GAINTXU AFT0000001440
13LASKORAIN KE0001000000
14POWER RANGERS KE 18960001000000
15MONDRATE CD0001000220
16AURRERA KE0001000220
17LAUBURU KE IBARRA0001000220
18DONIBANE STOKKE0001000330
19IDIAZABAL GORROTXATEGI0001000440
20DESCANSO0004004000
21OSTIKO-SINDIKATO TABERNA0001000230
22BILKOIN LEGORRETA0000001160
23MAKAX CD 25 URTE0001000380
24EGARRI TABERNA0001000090
25GOIERRI KE00010000170

1 DIVISION FÚTBOL SALA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Oiartzun KE20814715885347
2EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ20724625934943
3LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA20724535704841
4EGINTZA KE - EGARRI TABERNA20616526785336
5SD EUSKALDUNA20805139706430
6TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA20517418725529
7HERRIKIDE20706229808529
8AURRERA KE207152110688329
9ANTIGUOKO KE20364319736525
10IDIAZABAL BaiReformas20346328868624
11XUGA - GURE TXOKOA2060711117210022
12PIZZERIA B17193010319476519
13GAINTXU AFT203372110558819
14MONDRATE CD1910120013511093

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
AURRERA KE74ANTIGUOKO KE
HERRIKIDE54IDIAZABAL BaiReformas
MONDRATE CD59EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA22SD EUSKALDUNA
PIZZERIA B1731XUGA - GURE TXOKOA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA31TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
GAINTXU AFT44Oiartzun KE
Jardunaldia 02
ANTIGUOKO KE44GAINTXU AFT
IDIAZABAL BaiReformas44AURRERA KE
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ42HERRIKIDE
SD EUSKALDUNA50MONDRATE CD
XUGA - GURE TXOKOA36EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA33PIZZERIA B17
Oiartzun KE44LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
Jardunaldia 03
ANTIGUOKO KE44IDIAZABAL BaiReformas
AURRERA KE53EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
HERRIKIDE97SD EUSKALDUNA
MONDRATE CD45XUGA - GURE TXOKOA
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA41TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
PIZZERIA B1712Oiartzun KE
GAINTXU AFT22LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
Jardunaldia 04
IDIAZABAL BaiReformas35GAINTXU AFT
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ31ANTIGUOKO KE
SD EUSKALDUNA72AURRERA KE
XUGA - GURE TXOKOA54HERRIKIDE
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA41MONDRATE CD
Oiartzun KE65EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA32PIZZERIA B17
Jardunaldia 05
IDIAZABAL BaiReformas66EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
ANTIGUOKO KE33SD EUSKALDUNA
AURRERA KE33XUGA - GURE TXOKOA
HERRIKIDE04TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
MONDRATE CD37Oiartzun KE
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA24LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
GAINTXU AFT16PIZZERIA B17
Jardunaldia 06
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ93GAINTXU AFT
SD EUSKALDUNA20IDIAZABAL BaiReformas
XUGA - GURE TXOKOA43ANTIGUOKO KE
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA63AURRERA KE
Oiartzun KE32HERRIKIDE
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA52MONDRATE CD
PIZZERIA B1723EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
Jardunaldia 07
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ40SD EUSKALDUNA
IDIAZABAL BaiReformas115XUGA - GURE TXOKOA
ANTIGUOKO KE21TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
AURRERA KE26Oiartzun KE
HERRIKIDE43LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
MONDRATE CD68PIZZERIA B17
GAINTXU AFT03EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
Jardunaldia 08
SD EUSKALDUNA42GAINTXU AFT
XUGA - GURE TXOKOA25EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA23IDIAZABAL BaiReformas
Oiartzun KE31ANTIGUOKO KE
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA113AURRERA KE
PIZZERIA B1752HERRIKIDE
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA32MONDRATE CD
Jardunaldia 09
SD EUSKALDUNA51XUGA - GURE TXOKOA
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ41TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
IDIAZABAL BaiReformas36Oiartzun KE
ANTIGUOKO KE01LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
AURRERA KE42PIZZERIA B17
HERRIKIDE25EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
GAINTXU AFT41MONDRATE CD
Jardunaldia 10
XUGA - GURE TXOKOA72GAINTXU AFT
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA72SD EUSKALDUNA
Oiartzun KE23EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA22IDIAZABAL BaiReformas
PIZZERIA B1721ANTIGUOKO KE
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA12AURRERA KE
MONDRATE CD23HERRIKIDE
Jardunaldia 11
XUGA - GURE TXOKOA58TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
SD EUSKALDUNA53Oiartzun KE
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ22LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
IDIAZABAL BaiReformas54PIZZERIA B17
ANTIGUOKO KE55EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
AURRERA KE115MONDRATE CD
GAINTXU AFT63HERRIKIDE
Jardunaldia 12
GAINTXU AFT44TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
Oiartzun KE52XUGA - GURE TXOKOA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA32SD EUSKALDUNA
PIZZERIA B1709EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA81IDIAZABAL BaiReformas
MONDRATE CD59ANTIGUOKO KE
HERRIKIDE71AURRERA KE
Jardunaldia 13
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA14Oiartzun KE
XUGA - GURE TXOKOA05LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
SD EUSKALDUNA34PIZZERIA B17
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ11EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
IDIAZABAL BaiReformas114MONDRATE CD
ANTIGUOKO KE33HERRIKIDE
AURRERA KE21GAINTXU AFT
Jardunaldia 14
ANTIGUOKO KE60AURRERA KE
IDIAZABAL BaiReformas35HERRIKIDE
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ50MONDRATE CD
SD EUSKALDUNA51EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
XUGA - GURE TXOKOA21PIZZERIA B17
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA62LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
Oiartzun KE31GAINTXU AFT
Jardunaldia 15
GAINTXU AFT43ANTIGUOKO KE
AURRERA KE50IDIAZABAL BaiReformas
HERRIKIDE65EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
MONDRATE CD74SD EUSKALDUNA
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA54XUGA - GURE TXOKOA
PIZZERIA B1714TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA27Oiartzun KE
Jardunaldia 16
IDIAZABAL BaiReformas44ANTIGUOKO KE
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ34AURRERA KE
SD EUSKALDUNA21HERRIKIDE
XUGA - GURE TXOKOA41MONDRATE CD
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA45EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
Oiartzun KE40PIZZERIA B17
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA53GAINTXU AFT
Jardunaldia 17
GAINTXU AFT38IDIAZABAL BaiReformas
ANTIGUOKO KE44EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
AURRERA KE14SD EUSKALDUNA
HERRIKIDE116XUGA - GURE TXOKOA
MONDRATE CD14TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA35Oiartzun KE
PIZZERIA B1713LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
Jardunaldia 18
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ32IDIAZABAL BaiReformas
SD EUSKALDUNA25ANTIGUOKO KE
XUGA - GURE TXOKOA43AURRERA KE
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA81HERRIKIDE
Oiartzun KE42MONDRATE CD
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA21EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
PIZZERIA B1723GAINTXU AFT
Jardunaldia 19
GAINTXU AFT16EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
IDIAZABAL BaiReformas44SD EUSKALDUNA
ANTIGUOKO KE74XUGA - GURE TXOKOA
AURRERA KE31TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
HERRIKIDE65Oiartzun KE
MONDRATE CD04LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA60PIZZERIA B17
Jardunaldia 20
SD EUSKALDUNA25EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
XUGA - GURE TXOKOA58IDIAZABAL BaiReformas
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA24ANTIGUOKO KE
Oiartzun KE53AURRERA KE
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA44HERRIKIDE
PIZZERIA B1700MONDRATE CD
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA92GAINTXU AFT
Jardunaldia 21
GAINTXU AFT00SD EUSKALDUNA
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ00XUGA - GURE TXOKOA
IDIAZABAL BaiReformas00TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
ANTIGUOKO KE00Oiartzun KE
AURRERA KE00LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
HERRIKIDE00PIZZERIA B17
MONDRATE CD00EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
Jardunaldia 22
XUGA - GURE TXOKOA00SD EUSKALDUNA
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA00EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
Oiartzun KE00IDIAZABAL BaiReformas
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA00ANTIGUOKO KE
PIZZERIA B1700AURRERA KE
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA00HERRIKIDE
MONDRATE CD00GAINTXU AFT
Jardunaldia 23
GAINTXU AFT00XUGA - GURE TXOKOA
SD EUSKALDUNA00TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ00Oiartzun KE
IDIAZABAL BaiReformas00LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
ANTIGUOKO KE00PIZZERIA B17
AURRERA KE00EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
HERRIKIDE00MONDRATE CD
Jardunaldia 24
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA00XUGA - GURE TXOKOA
Oiartzun KE00SD EUSKALDUNA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA00EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
PIZZERIA B1700IDIAZABAL BaiReformas
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA00ANTIGUOKO KE
MONDRATE CD00AURRERA KE
HERRIKIDE00GAINTXU AFT
Jardunaldia 25
TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA00GAINTXU AFT
XUGA - GURE TXOKOA00Oiartzun KE
SD EUSKALDUNA00LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA
EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ00PIZZERIA B17
IDIAZABAL BaiReformas00EGINTZA KE - EGARRI TABERNA
ANTIGUOKO KE00MONDRATE CD
AURRERA KE00HERRIKIDE
Jardunaldia 26
Oiartzun KE00TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA00XUGA - GURE TXOKOA
PIZZERIA B1700SD EUSKALDUNA
EGINTZA KE - EGARRI TABERNA00EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ
MONDRATE CD00IDIAZABAL BaiReformas
HERRIKIDE00ANTIGUOKO KE
GAINTXU AFT00AURRERA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 05
GOIERRI KE017OIARTZUN KE
POWER RANGERS KE 189600TEEP SAMANIEGO ORIXE TOLOSALDEA
DONIBANE STOKKE33ATAUN TROSKAETA
MAKAX CD 25 URTE38ANTIGUOKO KE
AURRERA KE22JAIXKI AFT
EGARRI TABERNA09HERRIKIDE
OSTIKO-SINDIKATO TABERNA23SD EUSKALDUNA
LAUBURU KE IBARRA22ESKORIATZA KE SW
PIZZERIA B1761BILKOIN LEGORRETA
LASKORAIN KE00ANOETA FT
MONDRATE CD22GURE TXOKOA KE
IDIAZABAL GORROTXATEGI44GAINTXU AFT
DESCANSO00DESCANSO
DESCANSO00DESCANSO
DESCANSO00DESCANSO
DESCANSO00DESCANSO

Kronikak

EGINTZA KE - EGARRI TABERNA 2-2 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 5-0 MONDRATE CD

2019-10-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


HERRIKIDE 9-7 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 7-2 AURRERA KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


ANTIGUOKO KE 3-3 SD Euskalduna

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 2-0 IDIAZABAL BaiReformas

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ 4-0 SD EUSKALDUNA

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 4-2 GAINTXU AFT

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 5-1 XUGA - GURE TXOKOA

2019-12-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 5-3 Oiartzun KE

2019-12-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


LAUBURU BERAZUBI FISIOTERAPIA 3-2 SD EUSKALDUNA

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 3-4 PIZZERIA B17

2020-01-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 5-1 EGINTZA KE - EGARRI TABERNA

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


MONDRATE CD 7-4 SD EUSKALDUNA

2020-02-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 2-1 HERRIKIDE

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


AURRERA KE 1-4 SD EUSKALDUNA

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 2-5 ANTIGUOKO KE

2020-02-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


IDIAZABAL BaiReformas 4-4 SD EUSKALDUNA

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 2-5 EGUZKI - CLINICA DENTAL ALDAZ

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin