SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Aizkorri Goierri FT14520601692435
2Goierri Gorri FK C14421412463027
3Goierri Gorri FK B14502232572624
4Tolosa CF14412223331921
5Danena KE14412223433321
6Aralar Intxurre kke14304304494018
7SD Euskalduna14322106515114
8Urnieta KE1400700751300

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD Euskalduna21041042516
2Santo Tomas Lizeoa2104014824
3Intxaurdi KE A2014104754
4Martutene20051041273
5Urnieta KE20050051120
6San Ignacio20050052280

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Intxaurdi KE A22Santo Tomas Lizeoa
San Ignacio29Martutene
Urnieta KE16SD Euskalduna
Jardunaldia 02
Santo Tomas Lizeoa60Urnieta KE
Martutene35Intxaurdi KE A
SD Euskalduna190San Ignacio
Jardunaldia 03
Santo Tomas Lizeoa00Martutene
Intxaurdi KE A00SD Euskalduna
Urnieta KE00San Ignacio
Jardunaldia 04
Urnieta KE00Martutene
SD Euskalduna00Santo Tomas Lizeoa
San Ignacio00Intxaurdi KE A
Jardunaldia 05
Martutene00SD Euskalduna
Santo Tomas Lizeoa00San Ignacio
Intxaurdi KE A00Urnieta KE
Jardunaldia 06
Santo Tomas Lizeoa00Intxaurdi KE A
Martutene00San Ignacio
SD Euskalduna00Urnieta KE
Jardunaldia 07
Urnieta KE00Santo Tomas Lizeoa
Intxaurdi KE A00Martutene
San Ignacio00SD Euskalduna
Jardunaldia 08
Martutene00Santo Tomas Lizeoa
SD Euskalduna00Intxaurdi KE A
San Ignacio00Urnieta KE
Jardunaldia 09
Martutene00Urnieta KE
Santo Tomas Lizeoa00SD Euskalduna
Intxaurdi KE A00San Ignacio
Jardunaldia 10
SD Euskalduna00Martutene
San Ignacio00Santo Tomas Lizeoa
Urnieta KE00Intxaurdi KE A

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD Euskalduna22Tolosa CF
Aralar Intxurre kke181Urnieta KE
Aizkorri Goierri FT33Danena KE
Goierri Gorri FK B91Goierri Gorri FK C
Jardunaldia 02
Urnieta KE013SD Euskalduna
Danena KE10Aralar Intxurre kke
Goierri Gorri FK C25Aizkorri Goierri FT
Tolosa CF13Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 03
Tolosa CF90Urnieta KE
SD Euskalduna20Danena KE
Aralar Intxurre kke13Goierri Gorri FK C
Goierri Gorri FK B13Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 04
Danena KE22Tolosa CF
Goierri Gorri FK C43SD Euskalduna
Aizkorri Goierri FT71Aralar Intxurre kke
Urnieta KE012Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 05
Urnieta KE08Danena KE
Tolosa CF22Goierri Gorri FK C
SD Euskalduna19Aizkorri Goierri FT
Goierri Gorri FK B35Aralar Intxurre kke
Jardunaldia 06
Goierri Gorri FK C151Urnieta KE
Aizkorri Goierri FT31Tolosa CF
Aralar Intxurre kke53SD Euskalduna
Goierri Gorri FK B32Danena KE
Jardunaldia 07
Danena KE03Goierri Gorri FK C
Urnieta KE19Aizkorri Goierri FT
Tolosa CF23Aralar Intxurre kke
SD Euskalduna33Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 08
Tolosa CF10SD Euskalduna
Urnieta KE06Aralar Intxurre kke
Danena KE25Aizkorri Goierri FT
Goierri Gorri FK C22Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 09
SD Euskalduna80Urnieta KE
Aralar Intxurre kke13Danena KE
Aizkorri Goierri FT42Goierri Gorri FK C
Goierri Gorri FK B10Tolosa CF
Jardunaldia 10
Urnieta KE05Tolosa CF
Danena KE96SD Euskalduna
Goierri Gorri FK C21Aralar Intxurre kke
Aizkorri Goierri FT22Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 11
Tolosa CF41Danena KE
SD Euskalduna03Goierri Gorri FK C
Aralar Intxurre kke27Aizkorri Goierri FT
Goierri Gorri FK B80Urnieta KE
Jardunaldia 12
Danena KE81Urnieta KE
Goierri Gorri FK C21Tolosa CF
Aizkorri Goierri FT53SD Euskalduna
Aralar Intxurre kke31Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 13
Urnieta KE04Goierri Gorri FK C
Tolosa CF20Aizkorri Goierri FT
SD Euskalduna63Aralar Intxurre kke
Danena KE32Goierri Gorri FK B
Jardunaldia 14
Goierri Gorri FK C11Danena KE
Aizkorri Goierri FT71Urnieta KE
Aralar Intxurre kke01Tolosa CF
Goierri Gorri FK B71SD Euskalduna

Kronikak

SD Euskalduna 2-2 Tolosa CF

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE 0-13 SD Euskalduna

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-0 Danena KE

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Goierri Gorri FK C 4-3 SD Euskalduna

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-9 Aizkorri Goierri FT

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Aralar Intxurre kke 5-3 SD Euskalduna

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-3 Goierri Gorri FK B

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF 1-0 SD Euskalduna

2019-12-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 8-0 Urnieta KE

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Danena KE 9-6 SD Euskalduna

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 Goierri Gorri FK C

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Aizkorri Goierri FT 5-3 SD Euskalduna

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 6-3 Aralar Intxurre kke

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Goierri Gorri FK B 7-1 SD Euskalduna

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE 1-6 SD Euskalduna

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 19-0 San Ignacio

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin