SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ARALAR INTXURRE KKE14700700771142
2Tolosa CF B14511511401832
3Billabona KE14511502662731
4Urnieta KE14214223313815
5Tolosa CF A14205214263513
6CD Hernani14124214224412
7Danena KE14304016186910
8SD Euskalduna1411510619577

INFANTILEN 1M KOPA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD Euskalduna32031041509
2Tolosa CF A31041041036
3Ordizia KE3104014124
4Danena KE3113005244
5SD Beasain3104005333
6Lazkao KE30050051200

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Danena KE21SD Beasain
Lazkao KE17Tolosa CF A
SD Euskalduna20Ordizia KE
Jardunaldia 02
SD Beasain01SD Euskalduna
Tolosa CF A30Danena KE
Ordizia KE10Lazkao KE
Jardunaldia 03
SD Beasain20Tolosa CF A
Danena KE00Ordizia KE
SD Euskalduna120Lazkao KE
Jardunaldia 04
SD Euskalduna00Tolosa CF A
Ordizia KE00SD Beasain
Lazkao KE00Danena KE
Jardunaldia 05
Tolosa CF A00Ordizia KE
SD Beasain00Lazkao KE
Danena KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 06
SD Beasain00Danena KE
Tolosa CF A00Lazkao KE
Ordizia KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 07
SD Euskalduna00SD Beasain
Danena KE00Tolosa CF A
Lazkao KE00Ordizia KE
Jardunaldia 08
Tolosa CF A00SD Beasain
Ordizia KE00Danena KE
Lazkao KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 09
Tolosa CF A00SD Euskalduna
SD Beasain00Ordizia KE
Danena KE00Lazkao KE
Jardunaldia 10
Ordizia KE00Tolosa CF A
Lazkao KE00SD Beasain
SD Euskalduna00Danena KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Danena KE29Urnieta KE
ARALAR INTXURRE KKE130SD Euskalduna
Billabona KE51CD Hernani
Tolosa CF A25Tolosa CF B
Jardunaldia 02
SD Euskalduna42Danena KE
CD Hernani08ARALAR INTXURRE KKE
Tolosa CF B42Billabona KE
Urnieta KE03Tolosa CF A
Jardunaldia 03
Urnieta KE52SD Euskalduna
Danena KE43CD Hernani
ARALAR INTXURRE KKE31Tolosa CF B
Tolosa CF A12Billabona KE
Jardunaldia 04
CD Hernani22Urnieta KE
Tolosa CF B20Danena KE
Billabona KE35ARALAR INTXURRE KKE
SD Euskalduna33Tolosa CF A
Jardunaldia 05
SD Euskalduna01CD Hernani
Urnieta KE01Tolosa CF B
Danena KE19Billabona KE
Tolosa CF A03ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 06
Tolosa CF B40SD Euskalduna
Billabona KE72Urnieta KE
ARALAR INTXURRE KKE90Danena KE
Tolosa CF A03CD Hernani
Jardunaldia 07
CD Hernani24Tolosa CF B
SD Euskalduna25Billabona KE
Urnieta KE02ARALAR INTXURRE KKE
Danena KE21Tolosa CF A
Jardunaldia 08
Urnieta KE10Danena KE
SD Euskalduna15ARALAR INTXURRE KKE
CD Hernani15Billabona KE
Tolosa CF B40Tolosa CF A
Jardunaldia 09
Danena KE21SD Euskalduna
ARALAR INTXURRE KKE51CD Hernani
Billabona KE00Tolosa CF B
Tolosa CF A41Urnieta KE
Jardunaldia 10
SD Euskalduna03Urnieta KE
CD Hernani33Danena KE
Tolosa CF B05ARALAR INTXURRE KKE
Billabona KE41Tolosa CF A
Jardunaldia 11
Urnieta KE11CD Hernani
Danena KE02Tolosa CF B
ARALAR INTXURRE KKE52Billabona KE
Tolosa CF A25SD Euskalduna
Jardunaldia 12
CD Hernani21SD Euskalduna
Tolosa CF B33Urnieta KE
Billabona KE112Danena KE
ARALAR INTXURRE KKE21Tolosa CF A
Jardunaldia 13
SD Euskalduna06Tolosa CF B
Urnieta KE27Billabona KE
Danena KE08ARALAR INTXURRE KKE
CD Hernani12Tolosa CF A
Jardunaldia 14
Tolosa CF B41CD Hernani
Billabona KE40SD Euskalduna
ARALAR INTXURRE KKE42Urnieta KE
Tolosa CF A60Danena KE

Kronikak

ARALAR INTXURRE KKE 13-0 SD Euskalduna

2019-10-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-2 Danena KE

2019-10-27

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE 5-2 SD Euskalduna

2019-11-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-3 Tolosa CF B

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 CD Hernani

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF A 4-0 SD Euskalduna

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-5 Billabona KE

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 5-1 ARALAR INTXURRE KKE

2019-12-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Danena KE 2-1 SD Euskalduna

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 Urnieta KE

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF B 2-5 SD Euskalduna

2020-01-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Hernani 2-1 SD Euskalduna

2020-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-6 Tolosa CF A

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Billabona KE 4-0 SD Euskalduna

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-0 Ordizia KE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Beasain 0-1 SD Euskalduna

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 12-0 Lazkao KE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin