SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Orioko FT14511421371430
2Tolosa CF1434051125829
3Zarautz KE1451124128926
4SD EUSKALDUNA14241511271226
5Ostadar SKT14403124242717
6Danena KE14106223174111
7SD Beasain1403420517369
8Zumaiako FT1410611514427

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Hondarribia FE520511514810
2Kostkas KE5304016161010
3Orioko FT5205106759
4CD Lagun Onak53040071199
5Vasconia CD5214016548
6SD Euskalduna5025106875
7CD Anaitasuna51150166125
8Astigarragako Mundarro FKE50070076180

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Vasconia CD21CD Lagun Onak
Astigarragako Mundarro FKE05SD Euskalduna
CD Anaitasuna11Hondarribia FE
Kostkas KE31Orioko FT
Jardunaldia 02
SD Euskalduna00Vasconia CD
Hondarribia FE52Astigarragako Mundarro FKE
Orioko FT30CD Anaitasuna
CD Lagun Onak31Kostkas KE
Jardunaldia 03
CD Lagun Onak30SD Euskalduna
Vasconia CD31Hondarribia FE
Astigarragako Mundarro FKE01Orioko FT
Kostkas KE61CD Anaitasuna
Jardunaldia 04
Hondarribia FE62CD Lagun Onak
Orioko FT20Vasconia CD
CD Anaitasuna42Astigarragako Mundarro FKE
SD Euskalduna33Kostkas KE
Jardunaldia 05
SD Euskalduna01Hondarribia FE
CD Lagun Onak20Orioko FT
Vasconia CD00CD Anaitasuna
Kostkas KE32Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 06
Orioko FT00SD Euskalduna
CD Anaitasuna00CD Lagun Onak
Astigarragako Mundarro FKE00Vasconia CD
Kostkas KE00Hondarribia FE
Jardunaldia 07
Hondarribia FE00Orioko FT
SD Euskalduna00CD Anaitasuna
CD Lagun Onak00Astigarragako Mundarro FKE
Vasconia CD00Kostkas KE
Jardunaldia 08
CD Lagun Onak00Vasconia CD
SD Euskalduna00Astigarragako Mundarro FKE
Hondarribia FE00CD Anaitasuna
Orioko FT00Kostkas KE
Jardunaldia 09
Vasconia CD00SD Euskalduna
Astigarragako Mundarro FKE00Hondarribia FE
CD Anaitasuna00Orioko FT
Kostkas KE00CD Lagun Onak
Jardunaldia 10
SD Euskalduna00CD Lagun Onak
Hondarribia FE00Vasconia CD
Orioko FT00Astigarragako Mundarro FKE
CD Anaitasuna00Kostkas KE
Jardunaldia 11
CD Lagun Onak00Hondarribia FE
Vasconia CD00Orioko FT
Astigarragako Mundarro FKE00CD Anaitasuna
Kostkas KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 12
Hondarribia FE00SD Euskalduna
Orioko FT00CD Lagun Onak
CD Anaitasuna00Vasconia CD
Astigarragako Mundarro FKE00Kostkas KE
Jardunaldia 13
SD Euskalduna00Orioko FT
CD Lagun Onak00CD Anaitasuna
Vasconia CD00Astigarragako Mundarro FKE
Hondarribia FE00Kostkas KE
Jardunaldia 14
Orioko FT00Hondarribia FE
CD Anaitasuna00SD Euskalduna
Astigarragako Mundarro FKE00CD Lagun Onak
Kostkas KE00Vasconia CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Orioko FT00Zarautz KE
Tolosa CF00Danena KE
Ostadar SKT31Zumaiako FT
SD EUSKALDUNA40SD Beasain
Jardunaldia 02
Danena KE05Orioko FT
Zumaiako FT03Tolosa CF
SD Beasain33Ostadar SKT
Zarautz KE12SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 03
Zarautz KE11Danena KE
Orioko FT50Zumaiako FT
Tolosa CF40SD Beasain
SD EUSKALDUNA22Ostadar SKT
Jardunaldia 04
Zumaiako FT03Zarautz KE
SD Beasain12Orioko FT
Ostadar SKT13Tolosa CF
Danena KE05SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 05
Danena KE16Zumaiako FT
Zarautz KE20SD Beasain
Orioko FT32Ostadar SKT
SD EUSKALDUNA00Tolosa CF
Jardunaldia 06
SD Beasain23Danena KE
Ostadar SKT20Zarautz KE
Tolosa CF11Orioko FT
SD EUSKALDUNA31Zumaiako FT
Jardunaldia 07
Zumaiako FT23SD Beasain
Danena KE43Ostadar SKT
Zarautz KE32Tolosa CF
Orioko FT20SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 08
Zarautz KE40Orioko FT
Danena KE01Tolosa CF
Zumaiako FT02Ostadar SKT
SD Beasain14SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 09
Orioko FT51Danena KE
Tolosa CF30Zumaiako FT
Ostadar SKT20SD Beasain
SD EUSKALDUNA11Zarautz KE
Jardunaldia 10
Danena KE15Zarautz KE
Zumaiako FT05Orioko FT
SD Beasain14Tolosa CF
Ostadar SKT01SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 11
Zarautz KE50Zumaiako FT
Orioko FT31SD Beasain
Tolosa CF21Ostadar SKT
SD EUSKALDUNA02Danena KE
Jardunaldia 12
Zumaiako FT32Danena KE
SD Beasain00Zarautz KE
Ostadar SKT25Orioko FT
Tolosa CF11SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 13
Danena KE24SD Beasain
Zarautz KE30Ostadar SKT
Orioko FT01Tolosa CF
Zumaiako FT03SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 14
SD Beasain11Zumaiako FT
Ostadar SKT10Danena KE
Tolosa CF00Zarautz KE
SD EUSKALDUNA11Orioko FT

Kronikak

SD Euskalduna Andoaindarra 4-0 SD Beasain

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Zarautz KE 1-2 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 2-2 Ostadar SKT

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Danena KE 0-5 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-1 Zumaiako FT

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Orioko FT 2-0 SD EUSKALDUNA

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Beasain 1-4 SD EUSKALDUNA

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 1-1 Zarautz KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ostadar SKT 0-1 SD EUSKALDUNA

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 0-2 Danena KE

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF 1-1 SD EUSKALDUNA

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Zumaiako FT 0-3 SD EUSKALDUNA

2020-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 1-1 Orioko FT

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 Vasconia CD

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Lagun Onak 3-0 SD Euskalduna

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-3 Kostkas KE

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 Hondarribia FE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin