SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Astigarragako Mundarro FKE1670271157343
2Tolosa CF1662171160642
3Usurbil FT16603153281626
4INTXAURDI KE A16423324181825
5SD Euskalduna16144414212620
6Danena KE16144315192317
7Urnieta KE17135234103315
8MARTUTENE KE16216036103410
9Ostadar SKT161080094683

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Danena KE1005104203
2Urnieta KE1005104103
3Ostadar SKT0005005000
4SD Euskalduna1005005010
5Amara Berri KE1005005020

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Amara Berri KE02Danena KE
Ostadar SKT00descansa
SD Euskalduna01Urnieta KE
Jardunaldia 02
Danena KE00SD Euskalduna
descansa00Amara Berri KE
Urnieta KE00Ostadar SKT
Jardunaldia 03
Danena KE00descansa
Amara Berri KE00Urnieta KE
SD Euskalduna00Ostadar SKT
Jardunaldia 04
SD Euskalduna00descansa
Urnieta KE00Danena KE
Ostadar SKT00Amara Berri KE
Jardunaldia 05
descansa00Urnieta KE
Danena KE00Ostadar SKT
Amara Berri KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 06
Danena KE00Amara Berri KE
descansa00Ostadar SKT
Urnieta KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 07
SD Euskalduna00Danena KE
Amara Berri KE00descansa
Ostadar SKT00Urnieta KE
Jardunaldia 08
descansa00Danena KE
Urnieta KE00Amara Berri KE
Ostadar SKT00SD Euskalduna
Jardunaldia 09
descansa00SD Euskalduna
Danena KE00Urnieta KE
Amara Berri KE00Ostadar SKT
Jardunaldia 10
Urnieta KE00descansa
Ostadar SKT00Danena KE
SD Euskalduna00Amara Berri KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Astigarragako Mundarro FKE30Danena KE
MARTUTENE KE30Ostadar SKT
Urnieta KE03SD Euskalduna
INTXAURDI KE A00descansa
Usurbil FT04Tolosa CF
Jardunaldia 02
Danena KE00Usurbil FT
Ostadar SKT07Astigarragako Mundarro FKE
SD Euskalduna11MARTUTENE KE
descansa00Urnieta KE
Tolosa CF20INTXAURDI KE A
Jardunaldia 03
Danena KE60Ostadar SKT
Astigarragako Mundarro FKE20SD Euskalduna
MARTUTENE KE00descansa
Urnieta KE09Tolosa CF
Usurbil FT40INTXAURDI KE A
Jardunaldia 04
Ostadar SKT17Usurbil FT
SD Euskalduna23Danena KE
descansa00Astigarragako Mundarro FKE
Tolosa CF50MARTUTENE KE
INTXAURDI KE A21Urnieta KE
Jardunaldia 05
Ostadar SKT14SD Euskalduna
Danena KE00descansa
Astigarragako Mundarro FKE01Tolosa CF
MARTUTENE KE01INTXAURDI KE A
Usurbil FT20Urnieta KE
Jardunaldia 06
SD Euskalduna00Usurbil FT
descansa00Ostadar SKT
Tolosa CF20Danena KE
INTXAURDI KE A02Astigarragako Mundarro FKE
Urnieta KE11MARTUTENE KE
Jardunaldia 07
SD Euskalduna00descansa
Ostadar SKT05Tolosa CF
Danena KE11INTXAURDI KE A
Astigarragako Mundarro FKE40Urnieta KE
Usurbil FT20MARTUTENE KE
Jardunaldia 08
Usurbil FT00descansa
Tolosa CF51SD Euskalduna
INTXAURDI KE A20Ostadar SKT
Urnieta KE00Danena KE
MARTUTENE KE03Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 09
descansa00Tolosa CF
SD Euskalduna00INTXAURDI KE A
Ostadar SKT02Urnieta KE
Danena KE11MARTUTENE KE
Astigarragako Mundarro FKE30Usurbil FT
Jardunaldia 10
Danena KE03Astigarragako Mundarro FKE
Ostadar SKT10MARTUTENE KE
SD Euskalduna00Urnieta KE
descansa00INTXAURDI KE A
Tolosa CF00Usurbil FT
Jardunaldia 11
Usurbil FT21Danena KE
Astigarragako Mundarro FKE70Ostadar SKT
MARTUTENE KE00SD Euskalduna
Urnieta KE00descansa
INTXAURDI KE A11Tolosa CF
Jardunaldia 12
Ostadar SKT03Danena KE
SD Euskalduna05Astigarragako Mundarro FKE
descansa00MARTUTENE KE
Tolosa CF50Urnieta KE
INTXAURDI KE A00Usurbil FT
Jardunaldia 13
Usurbil FT40Ostadar SKT
Danena KE03SD Euskalduna
Astigarragako Mundarro FKE00descansa
MARTUTENE KE05Tolosa CF
Urnieta KE01INTXAURDI KE A
Jardunaldia 14
SD Euskalduna40Ostadar SKT
descansa00Danena KE
Tolosa CF11Astigarragako Mundarro FKE
INTXAURDI KE A41MARTUTENE KE
Urnieta KE11Usurbil FT
Jardunaldia 15
Usurbil FT41SD Euskalduna
Ostadar SKT00descansa
Danena KE12Tolosa CF
Astigarragako Mundarro FKE50INTXAURDI KE A
MARTUTENE KE02Urnieta KE
Jardunaldia 16
descansa00SD Euskalduna
Tolosa CF81Ostadar SKT
INTXAURDI KE A20Danena KE
Urnieta KE04Astigarragako Mundarro FKE
MARTUTENE KE21Usurbil FT
Jardunaldia 17
descansa00Usurbil FT
SD Euskalduna15Tolosa CF
Ostadar SKT04INTXAURDI KE A
Danena KE11Urnieta KE
Astigarragako Mundarro FKE50MARTUTENE KE
Jardunaldia 18
Tolosa CF00descansa
INTXAURDI KE A01SD Euskalduna
Urnieta KE20Ostadar SKT
MARTUTENE KE12Danena KE
Usurbil FT13Astigarragako Mundarro FKE

Kronikak

Urnieta KE 0-3 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 1-1 MARTUTENE KE

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Astigarragako Mundarro FKE 2-0 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 2-3 Danena KE

2019-10-13

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ostadar SKT 1-4 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 Usurbil FT

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF 5-1 SD Euskalduna

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 INTXAURDI KE A

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 Urnieta KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


MARTUTENE KE 0-0 SD Euskalduna

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-5 Astigarragako Mundarro FKE

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Danena KE 0-3 SD Euskalduna

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-0 Ostadar SKT

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Usurbil FT 4-1 SD Euskalduna

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-5 Tolosa CF

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


INTXAURDI KE A 0-1 SD Euskalduna

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 Urnieta KE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin