SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Santo Tomas Lizeoa12502511631131
2Orioko FT1251141256729
3Usurbil FT12313403432122
4Urnieta KE B13205412385019
5Antigua Luberri KE12205403322818
6SD Euskalduna1210610623456
7Amara Berri KE B130070164971

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Danena KE841221424820
2CD Hernani8403205311118
3Usurbil FT8313205291116
4Urnieta KE840311518716
5SD Euskalduna B810620512199
6Ostadar SKT B82051069249
7Billabona KE800710610273
8Intxurre KKE B81060074303

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Ostadar SKT B25Danena KE
Billabona KE16Urnieta KE
SD Euskalduna B18Usurbil FT
Intxurre KKE B07CD Hernani
Jardunaldia 02
Urnieta KE50Ostadar SKT B
Usurbil FT42Billabona KE
CD Hernani21SD Euskalduna B
Danena KE41Intxurre KKE B
Jardunaldia 03
Danena KE11Urnieta KE
Ostadar SKT B21Usurbil FT
Billabona KE17CD Hernani
Intxurre KKE B21SD Euskalduna B
Jardunaldia 04
Usurbil FT11Danena KE
CD Hernani60Ostadar SKT B
SD Euskalduna B41Billabona KE
Urnieta KE10Intxurre KKE B
Jardunaldia 05
Urnieta KE21Usurbil FT
Danena KE42CD Hernani
Ostadar SKT B12SD Euskalduna B
Intxurre KKE B03Billabona KE
Jardunaldia 06
CD Hernani10Urnieta KE
SD Euskalduna B02Danena KE
Billabona KE02Ostadar SKT B
Intxurre KKE B08Usurbil FT
Jardunaldia 07
Usurbil FT42CD Hernani
Urnieta KE12SD Euskalduna B
Danena KE21Billabona KE
Ostadar SKT B20Intxurre KKE B
Jardunaldia 08
Danena KE50Ostadar SKT B
Urnieta KE21Billabona KE
Usurbil FT21SD Euskalduna B
CD Hernani41Intxurre KKE B
Jardunaldia 09
Ostadar SKT B00Urnieta KE
Billabona KE00Usurbil FT
SD Euskalduna B00CD Hernani
Intxurre KKE B00Danena KE
Jardunaldia 10
Urnieta KE00Danena KE
Usurbil FT00Ostadar SKT B
CD Hernani00Billabona KE
SD Euskalduna B00Intxurre KKE B
Jardunaldia 11
Danena KE00Usurbil FT
Ostadar SKT B00CD Hernani
Billabona KE00SD Euskalduna B
Intxurre KKE B00Urnieta KE
Jardunaldia 12
Usurbil FT00Urnieta KE
CD Hernani00Danena KE
SD Euskalduna B00Ostadar SKT B
Billabona KE00Intxurre KKE B
Jardunaldia 13
Urnieta KE00CD Hernani
Danena KE00SD Euskalduna B
Ostadar SKT B00Billabona KE
Usurbil FT00Intxurre KKE B
Jardunaldia 14
CD Hernani00Usurbil FT
SD Euskalduna B00Urnieta KE
Billabona KE00Danena KE
Intxurre KKE B00Ostadar SKT B

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Antigua Luberri KE00descansa
Santo Tomas Lizeoa73Urnieta KE B
SD Euskalduna02Usurbil FT
Amara Berri KE B08Orioko FT
Jardunaldia 02
Urnieta KE B16Antigua Luberri KE
Usurbil FT13Santo Tomas Lizeoa
Orioko FT20SD Euskalduna
descansa00Amara Berri KE B
Jardunaldia 03
descansa00Urnieta KE B
Antigua Luberri KE23Usurbil FT
Santo Tomas Lizeoa20Orioko FT
Amara Berri KE B06SD Euskalduna
Jardunaldia 04
Usurbil FT00descansa
Orioko FT41Antigua Luberri KE
SD Euskalduna05Santo Tomas Lizeoa
Urnieta KE B71Amara Berri KE B
Jardunaldia 05
Urnieta KE B24Usurbil FT
descansa00Orioko FT
Antigua Luberri KE83SD Euskalduna
Amara Berri KE B010Santo Tomas Lizeoa
Jardunaldia 06
Orioko FT110Urnieta KE B
SD Euskalduna00descansa
Santo Tomas Lizeoa12Antigua Luberri KE
Amara Berri KE B012Usurbil FT
Jardunaldia 07
Usurbil FT11Orioko FT
Urnieta KE B60SD Euskalduna
descansa00Santo Tomas Lizeoa
Antigua Luberri KE41Amara Berri KE B
Jardunaldia 08
descansa00Antigua Luberri KE
Urnieta KE B28Santo Tomas Lizeoa
Usurbil FT40SD Euskalduna
Orioko FT80Amara Berri KE B
Jardunaldia 09
Antigua Luberri KE02Urnieta KE B
Santo Tomas Lizeoa41Usurbil FT
SD Euskalduna07Orioko FT
Amara Berri KE B00descansa
Jardunaldia 10
Urnieta KE B00descansa
Usurbil FT21Antigua Luberri KE
Orioko FT22Santo Tomas Lizeoa
SD Euskalduna90Amara Berri KE B
Jardunaldia 11
descansa00Usurbil FT
Antigua Luberri KE14Orioko FT
Santo Tomas Lizeoa40SD Euskalduna
Amara Berri KE B06Urnieta KE B
Jardunaldia 12
Usurbil FT34Urnieta KE B
Orioko FT00descansa
SD Euskalduna12Antigua Luberri KE
Santo Tomas Lizeoa120Amara Berri KE B
Jardunaldia 13
Urnieta KE B06Orioko FT
descansa00SD Euskalduna
Antigua Luberri KE05Santo Tomas Lizeoa
Usurbil FT101Amara Berri KE B
Jardunaldia 14
Orioko FT30Usurbil FT
SD Euskalduna45Urnieta KE B
Santo Tomas Lizeoa00descansa
Amara Berri KE B15Antigua Luberri KE

Kronikak

Orioko FT 2-0 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Orioko FT 2-0 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Amara Berri KE B 0-6 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 0-5 Santo Tomas Lizeoa

2019-10-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Antigua Luberri KE 8-3 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE B 6-0 SD Euskalduna

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Usurbil FT 4-0 SD Euskalduna

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-7 Orioko FT

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 9-0 Amara Berri KE B

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Santo Tomas Lizeoa 4-0 SD Euskalduna

2019-11-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-2 Antigua Luberri KE

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-5 Urnieta KE B

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna B 1-8 Usurbil FT

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Hernani 2-1 SD Euskalduna B

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Intxurre KKE B 2-1 SD Euskalduna B

2020-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna B 4-1 Billabona KE

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ostadar SKT B 1-2 SD Euskalduna B

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna B 0-2 Danena KE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE 1-2 SD Euskalduna B

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Usurbil FT 2-1 SD Euskalduna B

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin