SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD EUSKALDUNA1260160162436
2Lengokoak KE12502313462125
3CD Hernani12313214292917
4Urnieta KE A13412025192015
5Astigarragako Mundarro FKE12313106193813
6Sporting Herrera D12322016142812
7Billabona KE1302502510594

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Lazkao KE9405405291624
2SD Euskalduna922532423819
3Santo Tomas Lizeoa9405216251319
4CD Trincherpe9324207291417
5SANSE9405027271814
6BURUMENDI FG911712620199
7Sporting Herrera911711720228
8BEHOBIA CD821601818268
9Antzuola KE901810819474
10Urki CD801800912391

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Urki CD14Lazkao KE
Sporting Herrera33SANSE
BEHOBIA CD43BURUMENDI FG
SD Euskalduna20Santo Tomas Lizeoa
CD Trincherpe92Antzuola KE
Jardunaldia 02
Lazkao KE32CD Trincherpe
SANSE41Urki CD
BURUMENDI FG40Sporting Herrera
Santo Tomas Lizeoa30BEHOBIA CD
Antzuola KE05SD Euskalduna
Jardunaldia 03
Lazkao KE42SANSE
Urki CD22BURUMENDI FG
Sporting Herrera23Santo Tomas Lizeoa
BEHOBIA CD61Antzuola KE
CD Trincherpe11SD Euskalduna
Jardunaldia 04
SANSE31CD Trincherpe
BURUMENDI FG23Lazkao KE
Santo Tomas Lizeoa61Urki CD
Antzuola KE24Sporting Herrera
SD Euskalduna22BEHOBIA CD
Jardunaldia 05
SANSE23BURUMENDI FG
Lazkao KE32Santo Tomas Lizeoa
Urki CD46Antzuola KE
Sporting Herrera01SD Euskalduna
CD Trincherpe61BEHOBIA CD
Jardunaldia 06
BURUMENDI FG12CD Trincherpe
Santo Tomas Lizeoa20SANSE
Antzuola KE34Lazkao KE
SD Euskalduna71Urki CD
BEHOBIA CD33Sporting Herrera
Jardunaldia 07
BURUMENDI FG12Santo Tomas Lizeoa
SANSE92Antzuola KE
Lazkao KE12SD Euskalduna
Urki CD00BEHOBIA CD
CD Trincherpe20Sporting Herrera
Jardunaldia 08
CD Trincherpe33Santo Tomas Lizeoa
Antzuola KE22BURUMENDI FG
SD Euskalduna11SANSE
BEHOBIA CD15Lazkao KE
Sporting Herrera72Urki CD
Jardunaldia 09
Santo Tomas Lizeoa41Antzuola KE
BURUMENDI FG22SD Euskalduna
SANSE31BEHOBIA CD
Lazkao KE21Sporting Herrera
Urki CD03CD Trincherpe
Jardunaldia 10
Lazkao KE00Urki CD
SANSE00Sporting Herrera
BURUMENDI FG00BEHOBIA CD
Santo Tomas Lizeoa00SD Euskalduna
Antzuola KE00CD Trincherpe
Jardunaldia 11
CD Trincherpe00Lazkao KE
Urki CD00SANSE
Sporting Herrera00BURUMENDI FG
BEHOBIA CD00Santo Tomas Lizeoa
SD Euskalduna00Antzuola KE
Jardunaldia 12
SANSE00Lazkao KE
BURUMENDI FG00Urki CD
Santo Tomas Lizeoa00Sporting Herrera
Antzuola KE00BEHOBIA CD
SD Euskalduna00CD Trincherpe
Jardunaldia 13
CD Trincherpe00SANSE
Lazkao KE00BURUMENDI FG
Urki CD00Santo Tomas Lizeoa
Sporting Herrera00Antzuola KE
BEHOBIA CD00SD Euskalduna
Jardunaldia 14
BURUMENDI FG00SANSE
Santo Tomas Lizeoa00Lazkao KE
Antzuola KE00Urki CD
SD Euskalduna00Sporting Herrera
BEHOBIA CD00CD Trincherpe
Jardunaldia 15
CD Trincherpe00BURUMENDI FG
SANSE00Santo Tomas Lizeoa
Lazkao KE00Antzuola KE
Urki CD00SD Euskalduna
Sporting Herrera00BEHOBIA CD
Jardunaldia 16
Santo Tomas Lizeoa00BURUMENDI FG
Antzuola KE00SANSE
SD Euskalduna00Lazkao KE
BEHOBIA CD00Urki CD
Sporting Herrera00CD Trincherpe
Jardunaldia 17
Santo Tomas Lizeoa00CD Trincherpe
BURUMENDI FG00Antzuola KE
SANSE00SD Euskalduna
Lazkao KE00BEHOBIA CD
Urki CD00Sporting Herrera
Jardunaldia 18
Antzuola KE00Santo Tomas Lizeoa
SD Euskalduna00BURUMENDI FG
BEHOBIA CD00SANSE
Sporting Herrera00Lazkao KE
CD Trincherpe00Urki CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Astigarragako Mundarro FKE09SD EUSKALDUNA
Urnieta KE A23CD Hernani
Billabona KE05Lengokoak KE
Sporting Herrera D00descansa
Jardunaldia 02
CD Hernani71Astigarragako Mundarro FKE
Lengokoak KE42Urnieta KE A
descansa00Billabona KE
SD EUSKALDUNA40Sporting Herrera D
Jardunaldia 03
SD EUSKALDUNA50CD Hernani
Astigarragako Mundarro FKE14Lengokoak KE
Urnieta KE A00descansa
Sporting Herrera D11Billabona KE
Jardunaldia 04
Lengokoak KE13SD EUSKALDUNA
descansa00Astigarragako Mundarro FKE
Billabona KE11Urnieta KE A
CD Hernani41Sporting Herrera D
Jardunaldia 05
CD Hernani23Lengokoak KE
SD EUSKALDUNA00descansa
Astigarragako Mundarro FKE51Billabona KE
Sporting Herrera D31Urnieta KE A
Jardunaldia 06
descansa00CD Hernani
Billabona KE07SD EUSKALDUNA
Urnieta KE A10Astigarragako Mundarro FKE
Sporting Herrera D11Lengokoak KE
Jardunaldia 07
Lengokoak KE00descansa
CD Hernani20Billabona KE
SD EUSKALDUNA20Urnieta KE A
Astigarragako Mundarro FKE31Sporting Herrera D
Jardunaldia 08
SD EUSKALDUNA60Astigarragako Mundarro FKE
CD Hernani11Urnieta KE A
Lengokoak KE91Billabona KE
descansa00Sporting Herrera D
Jardunaldia 09
Astigarragako Mundarro FKE11CD Hernani
Urnieta KE A21Lengokoak KE
Billabona KE00descansa
Sporting Herrera D02SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 10
CD Hernani07SD EUSKALDUNA
Lengokoak KE52Astigarragako Mundarro FKE
descansa00Urnieta KE A
Billabona KE33Sporting Herrera D
Jardunaldia 11
SD EUSKALDUNA43Lengokoak KE
Astigarragako Mundarro FKE00descansa
Urnieta KE A60Billabona KE
Sporting Herrera D10CD Hernani
Jardunaldia 12
Lengokoak KE43CD Hernani
descansa00SD EUSKALDUNA
Billabona KE03Astigarragako Mundarro FKE
Urnieta KE A21Sporting Herrera D
Jardunaldia 13
CD Hernani00descansa
SD EUSKALDUNA110Billabona KE
Astigarragako Mundarro FKE21Urnieta KE A
Lengokoak KE60Sporting Herrera D
Jardunaldia 14
descansa00Lengokoak KE
Billabona KE36CD Hernani
Urnieta KE A02SD EUSKALDUNA
Sporting Herrera D21Astigarragako Mundarro FKE

Kronikak

SD Euskalduna Andoaindarra 4-0 Sporting Herrera D

2019-09-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 5-0 CD Hernani

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lengokoak KE 1-3 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Billabona KE 0-7 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-20

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-0 Urnieta KE A

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 6-0 Astigarragako Mundarro FKE

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sporting Herrera D 0-2 SD EUSKALDUNA

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Hernani 0-7 SD EUSKALDUNA

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 4-3 Lengokoak KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 11-0 Billabona KE

2019-12-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE A 0-2 SD EUSKALDUNA

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-0 Santo Tomas Lizeoa

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Antzuola KE 0-5 SD Euskalduna

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Trincherpe 1-1 SD Euskalduna

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-2 BEHOBIA CD

2020-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sporting Herrera 0-1 SD Euskalduna

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 7-1 Urki CD

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 1-2 SD Euskalduna

2020-02-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-1 SANSE

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


BURUMENDI FG 2-2 SD Euskalduna

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin