SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JUBENILEN OHOREZKO MAILA JUVENIL HONOR GRUPO 1

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Real Union Club24744735552549
2CD Touring24825717603448
3EKINTZA KE24825627603046
4SD Euskalduna24834618523646
5Billabona KE24735546473443
6Astigarragako Mundarro FKE24726555382943
7Orioko FT24555546373439
8Kostkas KE24537348374131
9Vasconia CD245194110545429
10Mariño CD24456249404027
11Santo Tomas Lizeoa243210429425625
12CD Trincherpe24267339436224
13Hondarribia FE245192211486724
14CD Hernani24429069415620
15Beti Gazte KJKE2414103210406818
16Pasaia KE241212339265417

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Pasaia KE34SD Euskalduna
EKINTZA KE00Billabona KE
Hondarribia FE50Kostkas KE
Vasconia CD02CD Touring
CD Trincherpe33Beti Gazte KJKE
CD Hernani22Santo Tomas Lizeoa
Orioko FT20Mariño CD
Astigarragako Mundarro FKE02Real Union Club
Jardunaldia 02
SD Euskalduna30Astigarragako Mundarro FKE
Billabona KE00Pasaia KE
Kostkas KE03EKINTZA KE
CD Touring20Hondarribia FE
Beti Gazte KJKE14Vasconia CD
Santo Tomas Lizeoa23CD Trincherpe
Mariño CD22CD Hernani
Real Union Club00Orioko FT
Jardunaldia 03
SD Euskalduna43Billabona KE
Pasaia KE12Kostkas KE
EKINTZA KE40CD Touring
Hondarribia FE41Beti Gazte KJKE
Vasconia CD14Santo Tomas Lizeoa
CD Trincherpe21Mariño CD
CD Hernani25Real Union Club
Astigarragako Mundarro FKE21Orioko FT
Jardunaldia 04
Billabona KE13Astigarragako Mundarro FKE
Kostkas KE00SD Euskalduna
CD Touring10Pasaia KE
Beti Gazte KJKE11EKINTZA KE
Santo Tomas Lizeoa35Hondarribia FE
Mariño CD71Vasconia CD
Real Union Club22CD Trincherpe
Orioko FT30CD Hernani
Jardunaldia 05
Billabona KE11Kostkas KE
SD Euskalduna32CD Touring
Pasaia KE02Beti Gazte KJKE
EKINTZA KE12Santo Tomas Lizeoa
Hondarribia FE32Mariño CD
Vasconia CD34Real Union Club
CD Trincherpe22Orioko FT
Astigarragako Mundarro FKE00CD Hernani
Jardunaldia 06
Kostkas KE12Astigarragako Mundarro FKE
CD Touring35Billabona KE
Beti Gazte KJKE02SD Euskalduna
Santo Tomas Lizeoa21Pasaia KE
Mariño CD11EKINTZA KE
Real Union Club21Hondarribia FE
Orioko FT10Vasconia CD
CD Hernani31CD Trincherpe
Jardunaldia 07
Kostkas KE03CD Touring
Billabona KE31Beti Gazte KJKE
SD Euskalduna21Santo Tomas Lizeoa
Pasaia KE23Mariño CD
EKINTZA KE21Real Union Club
Hondarribia FE34Orioko FT
Vasconia CD21CD Hernani
Astigarragako Mundarro FKE02CD Trincherpe
Jardunaldia 08
CD Touring44Astigarragako Mundarro FKE
Beti Gazte KJKE23Kostkas KE
Santo Tomas Lizeoa22Billabona KE
Mariño CD04SD Euskalduna
Real Union Club21Pasaia KE
Orioko FT13EKINTZA KE
CD Hernani20Hondarribia FE
CD Trincherpe13Vasconia CD
Jardunaldia 09
CD Touring60Beti Gazte KJKE
Kostkas KE20Santo Tomas Lizeoa
Billabona KE22Mariño CD
SD Euskalduna22Real Union Club
Pasaia KE12Orioko FT
EKINTZA KE21CD Hernani
Hondarribia FE53CD Trincherpe
Astigarragako Mundarro FKE31Vasconia CD
Jardunaldia 10
Beti Gazte KJKE34Astigarragako Mundarro FKE
Santo Tomas Lizeoa12CD Touring
Mariño CD10Kostkas KE
Real Union Club11Billabona KE
Orioko FT21SD Euskalduna
CD Hernani23Pasaia KE
CD Trincherpe07EKINTZA KE
Vasconia CD91Hondarribia FE
Jardunaldia 11
Beti Gazte KJKE22Santo Tomas Lizeoa
CD Touring32Mariño CD
Kostkas KE11Real Union Club
Billabona KE23Orioko FT
SD Euskalduna33CD Hernani
Pasaia KE22CD Trincherpe
EKINTZA KE21Vasconia CD
Astigarragako Mundarro FKE00Hondarribia FE
Jardunaldia 12
Santo Tomas Lizeoa12Astigarragako Mundarro FKE
Mariño CD13Beti Gazte KJKE
Real Union Club11CD Touring
Orioko FT22Kostkas KE
CD Hernani12Billabona KE
CD Trincherpe02SD Euskalduna
Vasconia CD41Pasaia KE
Hondarribia FE31EKINTZA KE
Jardunaldia 13
Santo Tomas Lizeoa22Mariño CD
Beti Gazte KJKE02Real Union Club
CD Touring00Orioko FT
Kostkas KE20CD Hernani
Billabona KE31CD Trincherpe
SD Euskalduna42Vasconia CD
Pasaia KE25Hondarribia FE
Astigarragako Mundarro FKE30EKINTZA KE
Jardunaldia 14
Astigarragako Mundarro FKE31Mariño CD
Real Union Club41Santo Tomas Lizeoa
Orioko FT33Beti Gazte KJKE
CD Hernani34CD Touring
CD Trincherpe33Kostkas KE
Vasconia CD32Billabona KE
Hondarribia FE24SD Euskalduna
EKINTZA KE40Pasaia KE
Jardunaldia 15
Mariño CD23Real Union Club
Santo Tomas Lizeoa01Orioko FT
Beti Gazte KJKE44CD Hernani
CD Touring41CD Trincherpe
Kostkas KE22Vasconia CD
Billabona KE31Hondarribia FE
SD Euskalduna21EKINTZA KE
Pasaia KE00Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 16
SD Euskalduna01Pasaia KE
Billabona KE21EKINTZA KE
Kostkas KE50Hondarribia FE
CD Touring20Vasconia CD
Beti Gazte KJKE12CD Trincherpe
Santo Tomas Lizeoa32CD Hernani
Mariño CD11Orioko FT
Real Union Club01Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 17
Astigarragako Mundarro FKE21SD Euskalduna
Pasaia KE03Billabona KE
EKINTZA KE22Kostkas KE
Hondarribia FE05CD Touring
Vasconia CD23Beti Gazte KJKE
CD Trincherpe23Santo Tomas Lizeoa
CD Hernani11Mariño CD
Orioko FT20Real Union Club
Jardunaldia 18
Billabona KE10SD Euskalduna
Kostkas KE41Pasaia KE
CD Touring12EKINTZA KE
Beti Gazte KJKE32Hondarribia FE
Santo Tomas Lizeoa35Vasconia CD
Mariño CD10CD Trincherpe
Real Union Club30CD Hernani
Orioko FT00Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 19
Astigarragako Mundarro FKE10Billabona KE
SD Euskalduna42Kostkas KE
Pasaia KE12CD Touring
EKINTZA KE52Beti Gazte KJKE
Hondarribia FE01Santo Tomas Lizeoa
Vasconia CD04Mariño CD
CD Trincherpe00Real Union Club
CD Hernani32Orioko FT
Jardunaldia 20
Kostkas KE12Billabona KE
CD Touring41SD Euskalduna
Beti Gazte KJKE11Pasaia KE
Santo Tomas Lizeoa28EKINTZA KE
Mariño CD20Hondarribia FE
Real Union Club31Vasconia CD
Orioko FT22CD Trincherpe
CD Hernani32Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 21
Astigarragako Mundarro FKE01Kostkas KE
Billabona KE21CD Touring
SD Euskalduna51Beti Gazte KJKE
Pasaia KE21Santo Tomas Lizeoa
EKINTZA KE21Mariño CD
Hondarribia FE24Real Union Club
Vasconia CD12Orioko FT
CD Trincherpe33CD Hernani
Jardunaldia 22
CD Touring30Kostkas KE
Beti Gazte KJKE13Billabona KE
Santo Tomas Lizeoa01SD Euskalduna
Mariño CD22Pasaia KE
Real Union Club30EKINTZA KE
Orioko FT11Hondarribia FE
CD Hernani03Vasconia CD
CD Trincherpe22Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 23
Astigarragako Mundarro FKE31CD Touring
Kostkas KE21Beti Gazte KJKE
Billabona KE32Santo Tomas Lizeoa
SD Euskalduna00Mariño CD
Pasaia KE06Real Union Club
EKINTZA KE60Orioko FT
Hondarribia FE22CD Hernani
Vasconia CD50CD Trincherpe
Jardunaldia 24
Beti Gazte KJKE14CD Touring
Santo Tomas Lizeoa21Kostkas KE
Mariño CD11Billabona KE
Real Union Club40SD Euskalduna
Orioko FT01Pasaia KE
CD Hernani12EKINTZA KE
CD Trincherpe63Hondarribia FE
Vasconia CD11Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 25
Astigarragako Mundarro FKE00Beti Gazte KJKE
CD Touring00Santo Tomas Lizeoa
Kostkas KE00Mariño CD
Billabona KE00Real Union Club
SD Euskalduna00Orioko FT
Pasaia KE00CD Hernani
EKINTZA KE00CD Trincherpe
Hondarribia FE00Vasconia CD
Jardunaldia 26
Santo Tomas Lizeoa00Beti Gazte KJKE
Mariño CD00CD Touring
Real Union Club00Kostkas KE
Orioko FT00Billabona KE
CD Hernani00SD Euskalduna
CD Trincherpe00Pasaia KE
Vasconia CD00EKINTZA KE
Hondarribia FE00Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 27
Astigarragako Mundarro FKE00Santo Tomas Lizeoa
Beti Gazte KJKE00Mariño CD
CD Touring00Real Union Club
Kostkas KE00Orioko FT
Billabona KE00CD Hernani
SD Euskalduna00CD Trincherpe
Pasaia KE00Vasconia CD
EKINTZA KE00Hondarribia FE
Jardunaldia 28
Mariño CD00Santo Tomas Lizeoa
Real Union Club00Beti Gazte KJKE
Orioko FT00CD Touring
CD Hernani00Kostkas KE
CD Trincherpe00Billabona KE
Vasconia CD00SD Euskalduna
Hondarribia FE00Pasaia KE
EKINTZA KE00Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 29
Mariño CD00Astigarragako Mundarro FKE
Santo Tomas Lizeoa00Real Union Club
Beti Gazte KJKE00Orioko FT
CD Touring00CD Hernani
Kostkas KE00CD Trincherpe
Billabona KE00Vasconia CD
SD Euskalduna00Hondarribia FE
Pasaia KE00EKINTZA KE
Jardunaldia 30
Real Union Club00Mariño CD
Orioko FT00Santo Tomas Lizeoa
CD Hernani00Beti Gazte KJKE
CD Trincherpe00CD Touring
Vasconia CD00Kostkas KE
Hondarribia FE00Billabona KE
EKINTZA KE00SD Euskalduna
Astigarragako Mundarro FKE00Pasaia KE

Lehen Ligaren egutegia

Kronikak

SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA 3-0 Astigarragako Mundarro FKE

2019-09-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA 4-3 Billabona KE

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Kostkas KE 0-0 SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

2019-10-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA 3-2 CD Touring

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Beti Gazte KJKE 0-2 SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-1 Santo Tomas Lizeoa

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Mariño CD 0-4 SD Euskalduna

2019-11-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-2 Real Union Club

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Orioko FT 2-1 SD Euskalduna

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-3 CD Hernani

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Trincherpe 0-2 SD Euskalduna

2019-12-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-2 Vasconia CD

2019-12-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Hondarribia FE 2-4 SD Euskalduna

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-1 EKINTZA KE

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 Pasaia KE

2020-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Astigarragako Mundarro FKE 2-1 SD Euskalduna

2020-01-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Billabona KE 1-0 SD Euskalduna

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-2 Kostkas KE

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Touring 4-1 SD Euskalduna

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 5-1 Beti Gazte KJKE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Santo Tomas Lizeoa 0-1 SD Euskalduna

2020-02-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 Mariño CD

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Real Union Club 4-0 SD Euskalduna

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin