SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SEGURA Goierri FT16612432422134
2Usurbil FT16405522402629
3Ordizia KE16513333463028
4CD Anaitasuna16333432392927
5Intxurre KKE16531207403524
6SD Euskalduna16423306263023
7Lazkao KE16324225353519
8Axular Isturin KKE16216108166110
9Urola KE1621601821388

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Antigua Luberri KE410621410310
2Lazkao KE42051061569
3SD Euskalduna41062051489
4Intxurre KKE510620515149
5Irauli Bosteko KK4016106664
6Lengokoak KE40160073111
7Asoleus CF50070164191

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Lazkao KE23SD Euskalduna
Antigua Luberri KE00descansa
Asoleus CF03Irauli Bosteko KK
Lengokoak KE24Intxurre KKE
Jardunaldia 02
descansa00Lazkao KE
Irauli Bosteko KK00Antigua Luberri KE
Intxurre KKE41Asoleus CF
SD Euskalduna40Lengokoak KE
Jardunaldia 03
SD Euskalduna00descansa
Lazkao KE21Irauli Bosteko KK
Antigua Luberri KE51Intxurre KKE
Lengokoak KE11Asoleus CF
Jardunaldia 04
Irauli Bosteko KK24SD Euskalduna
Intxurre KKE23Lazkao KE
Asoleus CF23Antigua Luberri KE
descansa00Lengokoak KE
Jardunaldia 05
descansa00Irauli Bosteko KK
SD Euskalduna34Intxurre KKE
Lazkao KE80Asoleus CF
Lengokoak KE02Antigua Luberri KE
Jardunaldia 06
Intxurre KKE00descansa
Asoleus CF00SD Euskalduna
Antigua Luberri KE00Lazkao KE
Lengokoak KE00Irauli Bosteko KK
Jardunaldia 07
Irauli Bosteko KK00Intxurre KKE
descansa00Asoleus CF
SD Euskalduna00Antigua Luberri KE
Lazkao KE00Lengokoak KE
Jardunaldia 08
SD Euskalduna00Lazkao KE
descansa00Antigua Luberri KE
Irauli Bosteko KK00Asoleus CF
Intxurre KKE00Lengokoak KE
Jardunaldia 09
Lazkao KE00descansa
Antigua Luberri KE00Irauli Bosteko KK
Asoleus CF00Intxurre KKE
Lengokoak KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 10
descansa00SD Euskalduna
Irauli Bosteko KK00Lazkao KE
Intxurre KKE00Antigua Luberri KE
Asoleus CF00Lengokoak KE
Jardunaldia 11
SD Euskalduna00Irauli Bosteko KK
Lazkao KE00Intxurre KKE
Antigua Luberri KE00Asoleus CF
Lengokoak KE00descansa
Jardunaldia 12
Irauli Bosteko KK00descansa
Intxurre KKE00SD Euskalduna
Asoleus CF00Lazkao KE
Antigua Luberri KE00Lengokoak KE
Jardunaldia 13
descansa00Intxurre KKE
SD Euskalduna00Asoleus CF
Lazkao KE00Antigua Luberri KE
Irauli Bosteko KK00Lengokoak KE
Jardunaldia 14
Intxurre KKE00Irauli Bosteko KK
Asoleus CF00descansa
Antigua Luberri KE00SD Euskalduna
Lengokoak KE00Lazkao KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Urola KE12SD Euskalduna
SEGURA Goierri FT42Ordizia KE
Intxurre KKE00descansa
Usurbil FT03CD Anaitasuna
Lazkao KE40Axular Isturin KKE
Jardunaldia 02
SD Euskalduna22Lazkao KE
Ordizia KE31Urola KE
descansa00SEGURA Goierri FT
CD Anaitasuna31Intxurre KKE
Axular Isturin KKE05Usurbil FT
Jardunaldia 03
SD Euskalduna21Ordizia KE
Urola KE00descansa
SEGURA Goierri FT11CD Anaitasuna
Intxurre KKE80Axular Isturin KKE
Lazkao KE14Usurbil FT
Jardunaldia 04
Ordizia KE34Lazkao KE
descansa00SD Euskalduna
CD Anaitasuna21Urola KE
Axular Isturin KKE11SEGURA Goierri FT
Usurbil FT51Intxurre KKE
Jardunaldia 05
Ordizia KE00descansa
SD Euskalduna01CD Anaitasuna
Urola KE41Axular Isturin KKE
SEGURA Goierri FT13Usurbil FT
Lazkao KE01Intxurre KKE
Jardunaldia 06
descansa00Lazkao KE
CD Anaitasuna22Ordizia KE
Axular Isturin KKE13SD Euskalduna
Usurbil FT21Urola KE
Intxurre KKE33SEGURA Goierri FT
Jardunaldia 07
descansa00CD Anaitasuna
Ordizia KE31Axular Isturin KKE
SD Euskalduna21Usurbil FT
Urola KE12Intxurre KKE
Lazkao KE00SEGURA Goierri FT
Jardunaldia 08
Lazkao KE22CD Anaitasuna
Axular Isturin KKE00descansa
Usurbil FT13Ordizia KE
Intxurre KKE50SD Euskalduna
SEGURA Goierri FT20Urola KE
Jardunaldia 09
CD Anaitasuna42Axular Isturin KKE
descansa00Usurbil FT
Ordizia KE62Intxurre KKE
SD Euskalduna13SEGURA Goierri FT
Urola KE32Lazkao KE
Jardunaldia 10
SD Euskalduna22Urola KE
Ordizia KE32SEGURA Goierri FT
descansa00Intxurre KKE
CD Anaitasuna33Usurbil FT
Axular Isturin KKE34Lazkao KE
Jardunaldia 11
Lazkao KE20SD Euskalduna
Urola KE00Ordizia KE
SEGURA Goierri FT00descansa
Intxurre KKE31CD Anaitasuna
Usurbil FT23Axular Isturin KKE
Jardunaldia 12
Ordizia KE41SD Euskalduna
descansa00Urola KE
CD Anaitasuna12SEGURA Goierri FT
Axular Isturin KKE20Intxurre KKE
Usurbil FT21Lazkao KE
Jardunaldia 13
Lazkao KE14Ordizia KE
SD Euskalduna00descansa
Urola KE34CD Anaitasuna
SEGURA Goierri FT100Axular Isturin KKE
Intxurre KKE11Usurbil FT
Jardunaldia 14
descansa00Ordizia KE
CD Anaitasuna02SD Euskalduna
Axular Isturin KKE10Urola KE
Usurbil FT12SEGURA Goierri FT
Intxurre KKE54Lazkao KE
Jardunaldia 15
Lazkao KE00descansa
Ordizia KE44CD Anaitasuna
SD Euskalduna30Axular Isturin KKE
Urola KE14Usurbil FT
SEGURA Goierri FT30Intxurre KKE
Jardunaldia 16
CD Anaitasuna00descansa
Axular Isturin KKE04Ordizia KE
Usurbil FT31SD Euskalduna
Intxurre KKE51Urola KE
SEGURA Goierri FT32Lazkao KE
Jardunaldia 17
CD Anaitasuna22Lazkao KE
descansa00Axular Isturin KKE
Ordizia KE23Usurbil FT
SD Euskalduna31Intxurre KKE
Urola KE12SEGURA Goierri FT
Jardunaldia 18
Axular Isturin KKE16CD Anaitasuna
Usurbil FT00descansa
Intxurre KKE22Ordizia KE
SEGURA Goierri FT32SD Euskalduna
Lazkao KE41Urola KE

Kronikak

SD Euskalduna Andoaindarra 2-2 Lazkao KE

2019-09-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 2-1 Ordizia KE

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 0-1 CD Anaitasuna

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Axular Isturin KKE 1-3 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-1 Usurbil FT

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Intxurre KKE 5-0 SD Euskalduna

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-3 SEGURA Goierri FT

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-2 Urola KE

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 2-0 SD Euskalduna

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 4-1 SD Euskalduna

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Anaitasuna 0-2 SD Euskalduna

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-0 Axular Isturin KKE

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Usurbil FT 3-1 SD Euskalduna

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-1 Intxurre KKE

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SEGURA Goierri FT 3-2 Lazkao KE

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 2-3 SD Euskalduna

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-0 Lengokoak KE

2020-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Irauli Bosteko KK 2-4 SD Euskalduna

2020-03-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-4 Intxurre KKE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin