SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

ERREGIONALA OHOREZKO M GRUPO 1

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD Eibar24818836562652
2CD Anaitasuna241016629582351
3CD Hernani25935638492751
4Beti Gazte KJKE25827638553047
5Añorga KKE25719467393740
6UD Aretxabaleta25548548293038
7CD Elgoibar258363113434037
8Mutriku FT258273212394237
9Amaikak Bat KE257463113333435
10Zarautz KE255574211313634
11Urola KE255395111324234
12CD Touring2570103212273732
13Mondragon CF256381511363729
14Ordizia KE2543104112313728
15Club Bergara KE2542112312213623
16Oiartzun KE254491214324721
17Real Union Club2543101214233720
18SD Euskalduna2522132312165217

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Oiartzun KE22Amaikak Bat KE
Mutriku FT10Zarautz KE
CD Touring21Real Union Club
Beti Gazte KJKE23CD Hernani
CD Anaitasuna20CD Elgoibar
Club Bergara KE13Añorga KKE
Ordizia KE31Mondragon CF
SD Euskalduna21Urola KE
UD Aretxabaleta11SD Eibar
Jardunaldia 02
Amaikak Bat KE10UD Aretxabaleta
Zarautz KE41Oiartzun KE
Real Union Club12Mutriku FT
CD Hernani02CD Touring
CD Elgoibar02Beti Gazte KJKE
Añorga KKE24CD Anaitasuna
Mondragon CF11Club Bergara KE
Urola KE21Ordizia KE
SD Eibar01SD Euskalduna
Jardunaldia 03
Amaikak Bat KE30Zarautz KE
Oiartzun KE14Real Union Club
Mutriku FT33CD Hernani
CD Touring02CD Elgoibar
Beti Gazte KJKE11Añorga KKE
CD Anaitasuna50Mondragon CF
Club Bergara KE13Urola KE
Ordizia KE13SD Eibar
UD Aretxabaleta00SD Euskalduna
Jardunaldia 04
Zarautz KE11UD Aretxabaleta
Real Union Club10Amaikak Bat KE
CD Hernani20Oiartzun KE
CD Elgoibar41Mutriku FT
Añorga KKE20CD Touring
Mondragon CF02Beti Gazte KJKE
Urola KE21CD Anaitasuna
SD Eibar10Club Bergara KE
SD Euskalduna23Ordizia KE
Jardunaldia 05
Zarautz KE10Real Union Club
Amaikak Bat KE20CD Hernani
Oiartzun KE31CD Elgoibar
Mutriku FT12Añorga KKE
CD Touring13Mondragon CF
Beti Gazte KJKE01Urola KE
CD Anaitasuna20SD Eibar
Club Bergara KE11SD Euskalduna
UD Aretxabaleta31Ordizia KE
Jardunaldia 06
Real Union Club12UD Aretxabaleta
CD Hernani40Zarautz KE
CD Elgoibar13Amaikak Bat KE
Añorga KKE21Oiartzun KE
Mondragon CF12Mutriku FT
Urola KE10CD Touring
SD Eibar21Beti Gazte KJKE
SD Euskalduna03CD Anaitasuna
Ordizia KE12Club Bergara KE
Jardunaldia 07
Real Union Club11CD Hernani
Zarautz KE32CD Elgoibar
Amaikak Bat KE12Añorga KKE
Oiartzun KE11Mondragon CF
Mutriku FT40Urola KE
CD Touring24SD Eibar
Beti Gazte KJKE101SD Euskalduna
CD Anaitasuna31Ordizia KE
UD Aretxabaleta00Club Bergara KE
Jardunaldia 08
CD Hernani40UD Aretxabaleta
CD Elgoibar30Real Union Club
Añorga KKE32Zarautz KE
Mondragon CF23Amaikak Bat KE
Urola KE22Oiartzun KE
SD Eibar61Mutriku FT
SD Euskalduna11CD Touring
Ordizia KE11Beti Gazte KJKE
Club Bergara KE04CD Anaitasuna
Jardunaldia 09
CD Hernani11CD Elgoibar
Real Union Club11Añorga KKE
Zarautz KE22Mondragon CF
Amaikak Bat KE22Urola KE
Oiartzun KE02SD Eibar
Mutriku FT21SD Euskalduna
CD Touring01Ordizia KE
Beti Gazte KJKE41Club Bergara KE
UD Aretxabaleta03CD Anaitasuna
Jardunaldia 10
CD Elgoibar22UD Aretxabaleta
Añorga KKE12CD Hernani
Mondragon CF20Real Union Club
Urola KE13Zarautz KE
SD Eibar20Amaikak Bat KE
SD Euskalduna03Oiartzun KE
Ordizia KE20Mutriku FT
Club Bergara KE10CD Touring
CD Anaitasuna01Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 11
CD Elgoibar11Añorga KKE
CD Hernani10Mondragon CF
Real Union Club02Urola KE
Zarautz KE12SD Eibar
Amaikak Bat KE00SD Euskalduna
Oiartzun KE10Ordizia KE
Mutriku FT10Club Bergara KE
CD Touring42CD Anaitasuna
UD Aretxabaleta13Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 12
Añorga KKE01UD Aretxabaleta
Mondragon CF32CD Elgoibar
Urola KE13CD Hernani
SD Eibar31Real Union Club
SD Euskalduna01Zarautz KE
Ordizia KE02Amaikak Bat KE
Club Bergara KE31Oiartzun KE
CD Anaitasuna11Mutriku FT
Beti Gazte KJKE10CD Touring
Jardunaldia 13
Añorga KKE00Mondragon CF
CD Elgoibar31Urola KE
CD Hernani11SD Eibar
Real Union Club21SD Euskalduna
Zarautz KE10Ordizia KE
Amaikak Bat KE00Club Bergara KE
Oiartzun KE22CD Anaitasuna
Mutriku FT20Beti Gazte KJKE
UD Aretxabaleta21CD Touring
Jardunaldia 14
Mondragon CF10UD Aretxabaleta
Urola KE22Añorga KKE
SD Eibar42CD Elgoibar
SD Euskalduna21CD Hernani
Ordizia KE22Real Union Club
Club Bergara KE01Zarautz KE
CD Anaitasuna40Amaikak Bat KE
Beti Gazte KJKE21Oiartzun KE
CD Touring10Mutriku FT
Jardunaldia 15
Mondragon CF30Urola KE
Añorga KKE26SD Eibar
CD Elgoibar10SD Euskalduna
CD Hernani10Ordizia KE
Real Union Club21Club Bergara KE
Zarautz KE03CD Anaitasuna
Amaikak Bat KE25Beti Gazte KJKE
Oiartzun KE22CD Touring
UD Aretxabaleta10Mutriku FT
Jardunaldia 16
UD Aretxabaleta01Urola KE
SD Eibar21Mondragon CF
SD Euskalduna00Añorga KKE
Ordizia KE20CD Elgoibar
Club Bergara KE10CD Hernani
CD Anaitasuna21Real Union Club
Beti Gazte KJKE20Zarautz KE
CD Touring21Amaikak Bat KE
Mutriku FT31Oiartzun KE
Jardunaldia 17
Urola KE02SD Eibar
Mondragon CF31SD Euskalduna
Añorga KKE20Ordizia KE
CD Elgoibar20Club Bergara KE
CD Hernani21CD Anaitasuna
Real Union Club00Beti Gazte KJKE
Zarautz KE12CD Touring
Amaikak Bat KE10Mutriku FT
Oiartzun KE01UD Aretxabaleta
Jardunaldia 18
Amaikak Bat KE30Oiartzun KE
Zarautz KE00Mutriku FT
Real Union Club01CD Touring
CD Hernani32Beti Gazte KJKE
CD Elgoibar32CD Anaitasuna
Añorga KKE21Club Bergara KE
Mondragon CF11Ordizia KE
Urola KE12SD Euskalduna
SD Eibar22UD Aretxabaleta
Jardunaldia 19
UD Aretxabaleta21Amaikak Bat KE
Oiartzun KE32Zarautz KE
Mutriku FT21Real Union Club
CD Touring01CD Hernani
Beti Gazte KJKE52CD Elgoibar
CD Anaitasuna41Añorga KKE
Club Bergara KE20Mondragon CF
Ordizia KE12Urola KE
SD Euskalduna03SD Eibar
Jardunaldia 20
Zarautz KE21Amaikak Bat KE
Real Union Club10Oiartzun KE
CD Hernani41Mutriku FT
CD Elgoibar20CD Touring
Añorga KKE30Beti Gazte KJKE
Mondragon CF02CD Anaitasuna
Urola KE20Club Bergara KE
SD Eibar12Ordizia KE
SD Euskalduna02UD Aretxabaleta
Jardunaldia 21
UD Aretxabaleta00Zarautz KE
Amaikak Bat KE21Real Union Club
Oiartzun KE12CD Hernani
Mutriku FT13CD Elgoibar
CD Touring21Añorga KKE
Beti Gazte KJKE21Mondragon CF
CD Anaitasuna20Urola KE
Club Bergara KE03SD Eibar
Ordizia KE30SD Euskalduna
Jardunaldia 22
Real Union Club12Zarautz KE
CD Hernani41Amaikak Bat KE
CD Elgoibar20Oiartzun KE
Añorga KKE24Mutriku FT
Mondragon CF60CD Touring
Urola KE22Beti Gazte KJKE
SD Eibar00CD Anaitasuna
SD Euskalduna03Club Bergara KE
Ordizia KE23UD Aretxabaleta
Jardunaldia 23
UD Aretxabaleta20Real Union Club
Zarautz KE22CD Hernani
Amaikak Bat KE10CD Elgoibar
Oiartzun KE23Añorga KKE
Mutriku FT22Mondragon CF
CD Touring10Urola KE
Beti Gazte KJKE22SD Eibar
CD Anaitasuna31SD Euskalduna
Club Bergara KE01Ordizia KE
Jardunaldia 24
CD Hernani00Real Union Club
CD Elgoibar22Zarautz KE
Añorga KKE10Amaikak Bat KE
Mondragon CF11Oiartzun KE
Urola KE32Mutriku FT
SD Eibar20CD Touring
SD Euskalduna02Beti Gazte KJKE
Ordizia KE11CD Anaitasuna
Club Bergara KE11UD Aretxabaleta
Jardunaldia 25
UD Aretxabaleta24CD Hernani
Real Union Club12CD Elgoibar
Zarautz KE00Añorga KKE
Amaikak Bat KE11Mondragon CF
Oiartzun KE30Urola KE
Mutriku FT32SD Eibar
CD Touring30SD Euskalduna
Beti Gazte KJKE31Ordizia KE
CD Anaitasuna21Club Bergara KE
Jardunaldia 26
CD Elgoibar00CD Hernani
Añorga KKE00Real Union Club
Mondragon CF00Zarautz KE
Urola KE00Amaikak Bat KE
SD Eibar00Oiartzun KE
SD Euskalduna00Mutriku FT
Ordizia KE00CD Touring
Club Bergara KE00Beti Gazte KJKE
CD Anaitasuna00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 27
UD Aretxabaleta00CD Elgoibar
CD Hernani00Añorga KKE
Real Union Club00Mondragon CF
Zarautz KE00Urola KE
Amaikak Bat KE00SD Eibar
Oiartzun KE00SD Euskalduna
Mutriku FT00Ordizia KE
CD Touring00Club Bergara KE
Beti Gazte KJKE00CD Anaitasuna
Jardunaldia 28
Añorga KKE00CD Elgoibar
Mondragon CF00CD Hernani
Urola KE00Real Union Club
SD Eibar00Zarautz KE
SD Euskalduna00Amaikak Bat KE
Ordizia KE00Oiartzun KE
Club Bergara KE00Mutriku FT
CD Anaitasuna00CD Touring
Beti Gazte KJKE00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 29
UD Aretxabaleta00Añorga KKE
CD Elgoibar00Mondragon CF
CD Hernani00Urola KE
Real Union Club00SD Eibar
Zarautz KE00SD Euskalduna
Amaikak Bat KE00Ordizia KE
Oiartzun KE00Club Bergara KE
Mutriku FT00CD Anaitasuna
CD Touring00Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 30
Mondragon CF00Añorga KKE
Urola KE00CD Elgoibar
SD Eibar00CD Hernani
SD Euskalduna00Real Union Club
Ordizia KE00Zarautz KE
Club Bergara KE00Amaikak Bat KE
CD Anaitasuna00Oiartzun KE
Beti Gazte KJKE00Mutriku FT
CD Touring00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 31
UD Aretxabaleta00Mondragon CF
Añorga KKE00Urola KE
CD Elgoibar00SD Eibar
CD Hernani00SD Euskalduna
Real Union Club00Ordizia KE
Zarautz KE00Club Bergara KE
Amaikak Bat KE00CD Anaitasuna
Oiartzun KE00Beti Gazte KJKE
Mutriku FT00CD Touring
Jardunaldia 32
Urola KE00Mondragon CF
SD Eibar00Añorga KKE
SD Euskalduna00CD Elgoibar
Ordizia KE00CD Hernani
Club Bergara KE00Real Union Club
CD Anaitasuna00Zarautz KE
Beti Gazte KJKE00Amaikak Bat KE
CD Touring00Oiartzun KE
Mutriku FT00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 33
Urola KE00UD Aretxabaleta
Mondragon CF00SD Eibar
Añorga KKE00SD Euskalduna
CD Elgoibar00Ordizia KE
CD Hernani00Club Bergara KE
Real Union Club00CD Anaitasuna
Zarautz KE00Beti Gazte KJKE
Amaikak Bat KE00CD Touring
Oiartzun KE00Mutriku FT
Jardunaldia 34
SD Eibar00Urola KE
SD Euskalduna00Mondragon CF
Ordizia KE00Añorga KKE
Club Bergara KE00CD Elgoibar
CD Anaitasuna00CD Hernani
Beti Gazte KJKE00Real Union Club
CD Touring00Zarautz KE
Mutriku FT00Amaikak Bat KE
UD Aretxabaleta00Oiartzun KE

Lehen Ligaren egutegia

Kronikak

SD Eibar 0-1 SD Euskalduna

2019-09-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


UD Aretxabaleta 0-0 SD Euskalduna

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-3 Ordizia KE

2019-10-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Club Bergara KE 1-1 SD Euskalduna

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 CD Anaitasuna

2019-10-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Beti Gazte KJKE 10-1 SD Euskalduna

2019-10-27

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-1 CD Touring

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Mutriku FT 2-1 SD Euskalduna

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 Oiartzun KE

2019-11-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Amaikak Bat KE 0-0 SD Euskalduna

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 Zarautz KE

2019-12-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Real Union Club 2-1 SD Euskalduna

2019-12-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-1 CD Hernani

2019-12-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Elgoibar 1-0 SD Euskalduna

2019-12-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-0 Añorga KKE

2020-01-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Mondragon CF 3-1 SD Euskalduna

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urola KE 1-2 SD Euskalduna

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 SD Eibar

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-2 UD Aretxabaleta

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-0 SD Euskalduna

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-3 Club Bergara KE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Anaitasuna 3-1 SD Euskalduna

2020-02-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-2 Beti Gazte KJKE

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Touring 3-0 SD Euskalduna

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin