SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

ALEBINAK IV MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1OSTADAR SKT6201211381313
2DANENA KE612021119612
3SD EUSKALDUNA6012310271511
4HERNANI CD6310003172210
5URNIETA KE610320121179
6BILLABONA KE600311213234
7DESCANSO0000000000
8USURBIL FT60040034430

ALEBINAK ERRENDIMENTUA II MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EIBAR SAD740020146618
2KOSTKAS KE7300301311018
3LENGOKOAK KE7201301221115
4ZUMAIAKO FT7201301251515
5TOLOSA CF720210224319
6HERNANI CD710301212384
7HONDARRIBIA FE700310310323
8SD EUSKALDUNA70130039361

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
EIBAR SAD82TOLOSA CF
ZUMAIAKO FT51SD EUSKALDUNA
HONDARRIBIA FE02LENGOKOAK KE
HERNANI CD14KOSTKAS KE
Jardunaldia 02
SD EUSKALDUNA09EIBAR SAD
LENGOKOAK KE62ZUMAIAKO FT
KOSTKAS KE40HONDARRIBIA FE
TOLOSA CF43HERNANI CD
Jardunaldia 03
TOLOSA CF40SD EUSKALDUNA
EIBAR SAD30LENGOKOAK KE
ZUMAIAKO FT41KOSTKAS KE
HERNANI CD42HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 04
LENGOKOAK KE63TOLOSA CF
KOSTKAS KE42EIBAR SAD
HONDARRIBIA FE02ZUMAIAKO FT
SD EUSKALDUNA33HERNANI CD
Jardunaldia 05
SD EUSKALDUNA01LENGOKOAK KE
TOLOSA CF27KOSTKAS KE
EIBAR SAD90HONDARRIBIA FE
HERNANI CD17ZUMAIAKO FT
Jardunaldia 06
KOSTKAS KE81SD EUSKALDUNA
HONDARRIBIA FE27TOLOSA CF
ZUMAIAKO FT04EIBAR SAD
HERNANI CD07LENGOKOAK KE
Jardunaldia 07
LENGOKOAK KE03KOSTKAS KE
SD EUSKALDUNA46HONDARRIBIA FE
TOLOSA CF25ZUMAIAKO FT
EIBAR SAD110HERNANI CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
descansa00HERNANI CD
BILLABONA KE47URNIETA KE
DANENA KE22OSTADAR SKT
USURBIL FT37SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 02
URNIETA KE00descansa
OSTADAR SKT52BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA11DANENA KE
HERNANI CD50USURBIL FT
Jardunaldia 03
HERNANI CD52URNIETA KE
descansa00OSTADAR SKT
BILLABONA KE07SD EUSKALDUNA
USURBIL FT07DANENA KE
Jardunaldia 04
OSTADAR SKT90HERNANI CD
SD EUSKALDUNA00descansa
DANENA KE11BILLABONA KE
URNIETA KE60USURBIL FT
Jardunaldia 05
URNIETA KE25OSTADAR SKT
HERNANI CD44SD EUSKALDUNA
descansa00DANENA KE
USURBIL FT15BILLABONA KE
Jardunaldia 06
SD EUSKALDUNA13URNIETA KE
DANENA KE61HERNANI CD
BILLABONA KE00descansa
USURBIL FT013OSTADAR SKT
Jardunaldia 07
OSTADAR SKT47SD EUSKALDUNA
URNIETA KE12DANENA KE
HERNANI CD21BILLABONA KE
descansa00USURBIL FT

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin