SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

1? INFANTIL NESKAK 1 FASEA 3 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD EUSKALDUNA1260151157934
2TOLOSA CF12502403582227
3GOIERRI GORRI FK A12313403362522
4DANENA KE12304106235212
5ARALAR INTXURRE KKE12304016173110
6URNIETA KE12115205133310
7OSTADAR SKT1220510617499
8DESCANSO0000000000

EMAKUMEZKO INFANTIL MAILA KOPA TXAPELKETA II MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1GOIERRI GORRI FK B10500500551130
2ARALAR INTXURRE KKE10401203432218
3SD EUSKALDUNA10401203223718
4DANENA KE10203203332812
5AMARA BERRI KE10113203162910
6URNIETA KE100050146481

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
URNIETA KE04AMARA BERRI KE
SD EUSKALDUNA20DANENA KE
ARALAR INTXURRE KKE34GOIERRI GORRI FK B
Jardunaldia 02
AMARA BERRI KE32ARALAR INTXURRE KKE
DANENA KE60URNIETA KE
GOIERRI GORRI FK B51SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 03
AMARA BERRI KE12DANENA KE
URNIETA KE05GOIERRI GORRI FK B
ARALAR INTXURRE KKE81SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 04
ARALAR INTXURRE KKE51DANENA KE
GOIERRI GORRI FK B90AMARA BERRI KE
SD EUSKALDUNA40URNIETA KE
Jardunaldia 05
DANENA KE12GOIERRI GORRI FK B
AMARA BERRI KE01SD EUSKALDUNA
URNIETA KE08ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 06
AMARA BERRI KE11URNIETA KE
DANENA KE81SD EUSKALDUNA
GOIERRI GORRI FK B32ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 07
ARALAR INTXURRE KKE31AMARA BERRI KE
URNIETA KE16DANENA KE
SD EUSKALDUNA110GOIERRI GORRI FK B
Jardunaldia 08
DANENA KE34AMARA BERRI KE
GOIERRI GORRI FK B50URNIETA KE
SD EUSKALDUNA42ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 09
DANENA KE46ARALAR INTXURRE KKE
AMARA BERRI KE16GOIERRI GORRI FK B
URNIETA KE35SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 10
GOIERRI GORRI FK B62DANENA KE
SD EUSKALDUNA21AMARA BERRI KE
ARALAR INTXURRE KKE41URNIETA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
DANENA KE111SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF102OSTADAR SKT
URNIETA KE15GOIERRI GORRI FK A
ARALAR INTXURRE KKE00descansa
Jardunaldia 02
OSTADAR SKT52DANENA KE
GOIERRI GORRI FK A26TOLOSA CF
descansa00URNIETA KE
SD EUSKALDUNA50ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 03
SD EUSKALDUNA60OSTADAR SKT
DANENA KE15GOIERRI GORRI FK A
TOLOSA CF00descansa
ARALAR INTXURRE KKE02URNIETA KE
Jardunaldia 04
GOIERRI GORRI FK A22SD EUSKALDUNA
descansa00DANENA KE
URNIETA KE07TOLOSA CF
OSTADAR SKT43ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 05
OSTADAR SKT05GOIERRI GORRI FK A
SD EUSKALDUNA00descansa
DANENA KE41URNIETA KE
ARALAR INTXURRE KKE10TOLOSA CF
Jardunaldia 06
descansa00OSTADAR SKT
URNIETA KE01SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF51DANENA KE
ARALAR INTXURRE KKE12GOIERRI GORRI FK A
Jardunaldia 07
GOIERRI GORRI FK A00descansa
OSTADAR SKT13URNIETA KE
SD EUSKALDUNA31TOLOSA CF
DANENA KE21ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 08
SD EUSKALDUNA70DANENA KE
OSTADAR SKT04TOLOSA CF
GOIERRI GORRI FK A41URNIETA KE
descansa00ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 09
DANENA KE31OSTADAR SKT
TOLOSA CF64GOIERRI GORRI FK A
URNIETA KE00descansa
ARALAR INTXURRE KKE16SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 10
OSTADAR SKT25SD EUSKALDUNA
GOIERRI GORRI FK A32DANENA KE
descansa00TOLOSA CF
URNIETA KE00ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 11
SD EUSKALDUNA40GOIERRI GORRI FK A
DANENA KE00descansa
TOLOSA CF42URNIETA KE
ARALAR INTXURRE KKE50OSTADAR SKT
Jardunaldia 12
GOIERRI GORRI FK A01OSTADAR SKT
descansa00SD EUSKALDUNA
URNIETA KE02DANENA KE
TOLOSA CF41ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 13
OSTADAR SKT00descansa
SD EUSKALDUNA40URNIETA KE
DANENA KE39TOLOSA CF
GOIERRI GORRI FK A40ARALAR INTXURRE KKE
Jardunaldia 14
descansa00GOIERRI GORRI FK A
URNIETA KE31OSTADAR SKT
TOLOSA CF23SD EUSKALDUNA
ARALAR INTXURRE KKE42DANENA KE

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin