SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

INFANTIL TXIKIAK III MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANTIGUOKO KE630030149418
2SANSE620130128615
3SD EUSKALDUNA620120233812
4DANENA KE620210226139
5SPORTING DE HERRERA610310214326
6URNIETA KE61030032413
7DESCANSO0000000000
8SANTO TOMAS LIZEOA KE60030041490

INFANTIL TXIKI ERRENDIMENTU MAILA IV MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1KOSTKAS KE1050031125825
2ORIOKO FT10401302281521
3SD EUSKALDUNA10311203241616
4ZARAUTZ KE10212302171316
5HERNANI CD101041049246
6ARRASATE CD101040148354

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
HERNANI CD02KOSTKAS KE
ZARAUTZ KE12ORIOKO FT
SD EUSKALDUNA80ARRASATE CD
Jardunaldia 02
KOSTKAS KE10SD EUSKALDUNA
ORIOKO FT21HERNANI CD
ARRASATE CD12ZARAUTZ KE
Jardunaldia 03
KOSTKAS KE41ORIOKO FT
HERNANI CD20ARRASATE CD
SD EUSKALDUNA21ZARAUTZ KE
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA32ORIOKO FT
ARRASATE CD05KOSTKAS KE
ZARAUTZ KE10HERNANI CD
Jardunaldia 05
ORIOKO FT60ARRASATE CD
KOSTKAS KE21ZARAUTZ KE
HERNANI CD15SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 06
KOSTKAS KE30HERNANI CD
ORIOKO FT12ZARAUTZ KE
ARRASATE CD03SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 07
SD EUSKALDUNA11KOSTKAS KE
HERNANI CD23ORIOKO FT
ZARAUTZ KE11ARRASATE CD
Jardunaldia 08
ORIOKO FT30KOSTKAS KE
ARRASATE CD50HERNANI CD
ZARAUTZ KE31SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 09
ORIOKO FT41SD EUSKALDUNA
KOSTKAS KE40ARRASATE CD
HERNANI CD03ZARAUTZ KE
Jardunaldia 10
ARRASATE CD14ORIOKO FT
ZARAUTZ KE23KOSTKAS KE
SD EUSKALDUNA03HERNANI CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
DANENA KE70SPORTING DE HERRERA
SANSE50URNIETA KE
SD EUSKALDUNA170SANTO TOMAS LIZEOA KE
descansa00ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 02
URNIETA KE010DANENA KE
SANTO TOMAS LIZEOA KE09SANSE
ANTIGUOKO KE41SD EUSKALDUNA
SPORTING DE HERRERA00descansa
Jardunaldia 03
SPORTING DE HERRERA60URNIETA KE
DANENA KE50SANTO TOMAS LIZEOA KE
SANSE03ANTIGUOKO KE
descansa00SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 04
SANTO TOMAS LIZEOA KE16SPORTING DE HERRERA
ANTIGUOKO KE62DANENA KE
SD EUSKALDUNA12SANSE
URNIETA KE00descansa
Jardunaldia 05
URNIETA KE10SANTO TOMAS LIZEOA KE
SPORTING DE HERRERA111ANTIGUOKO KE
DANENA KE01SD EUSKALDUNA
descansa00SANSE
Jardunaldia 06
ANTIGUOKO KE140URNIETA KE
SD EUSKALDUNA71SPORTING DE HERRERA
SANSE62DANENA KE
descansa00SANTO TOMAS LIZEOA KE
Jardunaldia 07
SANTO TOMAS LIZEOA KE011ANTIGUOKO KE
URNIETA KE16SD EUSKALDUNA
SPORTING DE HERRERA06SANSE
DANENA KE00descansa

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin