SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

INFANTILEN 1? MAILA ESKOLARTEKOA 6 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD EUSKALDUNA1260160176236
2BILLABONA KE12502502681130
3URNIETA KE12304403392421
4TOLOSA CF12304304273818
5ARALAR INTXURRE B KKE12205205245212
6DANENA KE1210601620684
7OSTADAR C SKT120161069684
8DESCANSO0000000000

OHOREZKO INFANTIL MAILA KOPA II MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1BEASAIN SD14610520471136
2SD EUSKALDUNA14601304343027
3LAGUN ONAK CD14430232252124
4ANAITASUNA CD14322322293022
5ARETXABALETA KE UDA14421214262221
6ELGOIBAR CD14322205253217
7LAZKAO KE1410610629436
8DANENA KE1410602520465

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
DANENA KE03BEASAIN SD
LAZKAO KE14ELGOIBAR CD
LAGUN ONAK CD63SD EUSKALDUNA
ARETXABALETA KE UDA22ANAITASUNA CD
Jardunaldia 02
ELGOIBAR CD21DANENA KE
SD EUSKALDUNA21LAZKAO KE
ANAITASUNA CD30LAGUN ONAK CD
BEASAIN SD42ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 03
BEASAIN SD40ELGOIBAR CD
DANENA KE23SD EUSKALDUNA
LAZKAO KE23ANAITASUNA CD
ARETXABALETA KE UDA11LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA05BEASAIN SD
ANAITASUNA CD33DANENA KE
LAGUN ONAK CD10LAZKAO KE
ELGOIBAR CD32ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 05
ELGOIBAR CD14SD EUSKALDUNA
BEASAIN SD51ANAITASUNA CD
DANENA KE12LAGUN ONAK CD
ARETXABALETA KE UDA41LAZKAO KE
Jardunaldia 06
ANAITASUNA CD24ELGOIBAR CD
LAGUN ONAK CD00BEASAIN SD
LAZKAO KE51DANENA KE
ARETXABALETA KE UDA21SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 07
SD EUSKALDUNA41ANAITASUNA CD
ELGOIBAR CD11LAGUN ONAK CD
BEASAIN SD41LAZKAO KE
DANENA KE34ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 08
BEASAIN SD60DANENA KE
ELGOIBAR CD42LAZKAO KE
SD EUSKALDUNA21LAGUN ONAK CD
ANAITASUNA CD11ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 09
DANENA KE42ELGOIBAR CD
LAZKAO KE34SD EUSKALDUNA
LAGUN ONAK CD22ANAITASUNA CD
ARETXABALETA KE UDA01BEASAIN SD
Jardunaldia 10
ELGOIBAR CD11BEASAIN SD
SD EUSKALDUNA30DANENA KE
ANAITASUNA CD32LAZKAO KE
LAGUN ONAK CD21ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 11
BEASAIN SD40SD EUSKALDUNA
DANENA KE13ANAITASUNA CD
LAZKAO KE23LAGUN ONAK CD
ARETXABALETA KE UDA21ELGOIBAR CD
Jardunaldia 12
SD EUSKALDUNA51ELGOIBAR CD
ANAITASUNA CD23BEASAIN SD
LAGUN ONAK CD22DANENA KE
LAZKAO KE03ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 13
ELGOIBAR CD01ANAITASUNA CD
BEASAIN SD22LAGUN ONAK CD
DANENA KE27LAZKAO KE
SD EUSKALDUNA21ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 14
ANAITASUNA CD21SD EUSKALDUNA
LAGUN ONAK CD21ELGOIBAR CD
LAZKAO KE25BEASAIN SD
ARETXABALETA KE UDA10DANENA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARALAR INTXURRE B KKE25URNIETA KE
BILLABONA KE80OSTADAR C SKT
SD EUSKALDUNA00descansa
TOLOSA CF61DANENA KE
Jardunaldia 02
OSTADAR C SKT05ARALAR INTXURRE B KKE
descansa00BILLABONA KE
DANENA KE010SD EUSKALDUNA
URNIETA KE02TOLOSA CF
Jardunaldia 03
URNIETA KE41OSTADAR C SKT
ARALAR INTXURRE B KKE00descansa
BILLABONA KE110DANENA KE
TOLOSA CF07SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 04
descansa00URNIETA KE
DANENA KE46ARALAR INTXURRE B KKE
SD EUSKALDUNA30BILLABONA KE
OSTADAR C SKT15TOLOSA CF
Jardunaldia 05
OSTADAR C SKT00descansa
URNIETA KE51DANENA KE
ARALAR INTXURRE B KKE14SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF04BILLABONA KE
Jardunaldia 06
DANENA KE61OSTADAR C SKT
SD EUSKALDUNA30URNIETA KE
BILLABONA KE80ARALAR INTXURRE B KKE
TOLOSA CF00descansa
Jardunaldia 07
descansa00DANENA KE
OSTADAR C SKT07SD EUSKALDUNA
URNIETA KE13BILLABONA KE
ARALAR INTXURRE B KKE53TOLOSA CF
Jardunaldia 08
URNIETA KE70ARALAR INTXURRE B KKE
OSTADAR C SKT04BILLABONA KE
descansa00SD EUSKALDUNA
DANENA KE23TOLOSA CF
Jardunaldia 09
ARALAR INTXURRE B KKE03OSTADAR C SKT
BILLABONA KE00descansa
SD EUSKALDUNA60DANENA KE
TOLOSA CF14URNIETA KE
Jardunaldia 10
OSTADAR C SKT25URNIETA KE
descansa00ARALAR INTXURRE B KKE
DANENA KE110BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA100TOLOSA CF
Jardunaldia 11
URNIETA KE00descansa
ARALAR INTXURRE B KKE32DANENA KE
BILLABONA KE03SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF60OSTADAR C SKT
Jardunaldia 12
descansa00OSTADAR C SKT
DANENA KE26URNIETA KE
SD EUSKALDUNA31ARALAR INTXURRE B KKE
BILLABONA KE40TOLOSA CF
Jardunaldia 13
OSTADAR C SKT11DANENA KE
URNIETA KE03SD EUSKALDUNA
ARALAR INTXURRE B KKE112BILLABONA KE
descansa00TOLOSA CF
Jardunaldia 14
DANENA KE00descansa
SD EUSKALDUNA170OSTADAR C SKT
BILLABONA KE42URNIETA KE
TOLOSA CF10ARALAR INTXURRE B KKE

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin