SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

EMAKUMEZKOEN KADETTEN 1 MAILA II MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1TOLOSA CF1470070049442
2ZESTOA KB1451151149932
3USURBIL FT14412412352526
4GOIERRI GORRI FK A14403232282421
5GOIERRI GORRI FK B14322115132015
6URNIETA KE14223106114611
7DANENA KE1420510614419
8SD EUSKALDUNA141150169395

NESKEN 1 KADETE MAILAKO KOPA I MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE1461061039538
2GOIERRI GORRI FK A1460151136834
3SD EUSKALDUNA14502412491728
4INTXAURDI KE A14412403222125
5AMARA BERRI KE14205403222718
6URNIETA KE142051066279
7LUBERRI STL141151067457
8DANENA KE140072057386

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
URNIETA KE01AMARA BERRI KE
DANENA KE01LUBERRI STL
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE31SD EUSKALDUNA
INTXAURDI KE A02GOIERRI GORRI FK A
Jardunaldia 02
LUBERRI STL21URNIETA KE
SD EUSKALDUNA70DANENA KE
GOIERRI GORRI FK A01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AMARA BERRI KE02INTXAURDI KE A
Jardunaldia 03
AMARA BERRI KE31LUBERRI STL
URNIETA KE04SD EUSKALDUNA
DANENA KE02GOIERRI GORRI FK A
INTXAURDI KE A02ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA23AMARA BERRI KE
GOIERRI GORRI FK A20URNIETA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE60DANENA KE
LUBERRI STL04INTXAURDI KE A
Jardunaldia 05
LUBERRI STL07SD EUSKALDUNA
AMARA BERRI KE03GOIERRI GORRI FK A
URNIETA KE01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
INTXAURDI KE A21DANENA KE
Jardunaldia 06
GOIERRI GORRI FK A50LUBERRI STL
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE31AMARA BERRI KE
DANENA KE01URNIETA KE
INTXAURDI KE A44SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 07
SD EUSKALDUNA32GOIERRI GORRI FK A
LUBERRI STL22ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AMARA BERRI KE12DANENA KE
URNIETA KE01INTXAURDI KE A
Jardunaldia 08
AMARA BERRI KE41URNIETA KE
LUBERRI STL02DANENA KE
SD EUSKALDUNA01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
GOIERRI GORRI FK A20INTXAURDI KE A
Jardunaldia 09
URNIETA KE10LUBERRI STL
DANENA KE13SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11GOIERRI GORRI FK A
INTXAURDI KE A20AMARA BERRI KE
Jardunaldia 10
LUBERRI STL15AMARA BERRI KE
SD EUSKALDUNA40URNIETA KE
GOIERRI GORRI FK A40DANENA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30INTXAURDI KE A
Jardunaldia 11
AMARA BERRI KE02SD EUSKALDUNA
URNIETA KE03GOIERRI GORRI FK A
DANENA KE06ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
INTXAURDI KE A30LUBERRI STL
Jardunaldia 12
SD EUSKALDUNA50LUBERRI STL
GOIERRI GORRI FK A32AMARA BERRI KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30URNIETA KE
DANENA KE02INTXAURDI KE A
Jardunaldia 13
LUBERRI STL04GOIERRI GORRI FK A
AMARA BERRI KE04ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
URNIETA KE10DANENA KE
SD EUSKALDUNA60INTXAURDI KE A
Jardunaldia 14
GOIERRI GORRI FK A31SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30LUBERRI STL
DANENA KE12AMARA BERRI KE
INTXAURDI KE A21URNIETA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
DANENA KE04TOLOSA CF
GOIERRI GORRI FK B13GOIERRI GORRI FK A
USURBIL FT02ZESTOA KB
URNIETA KE00SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 02
GOIERRI GORRI FK A21DANENA KE
ZESTOA KB40GOIERRI GORRI FK B
SD EUSKALDUNA23USURBIL FT
TOLOSA CF50URNIETA KE
Jardunaldia 03
TOLOSA CF41GOIERRI GORRI FK A
DANENA KE08ZESTOA KB
GOIERRI GORRI FK B30SD EUSKALDUNA
URNIETA KE17USURBIL FT
Jardunaldia 04
ZESTOA KB01TOLOSA CF
SD EUSKALDUNA12DANENA KE
USURBIL FT41GOIERRI GORRI FK B
GOIERRI GORRI FK A71URNIETA KE
Jardunaldia 05
GOIERRI GORRI FK A03ZESTOA KB
TOLOSA CF60SD EUSKALDUNA
DANENA KE24USURBIL FT
URNIETA KE00GOIERRI GORRI FK B
Jardunaldia 06
SD EUSKALDUNA22GOIERRI GORRI FK A
USURBIL FT03TOLOSA CF
GOIERRI GORRI FK B30DANENA KE
URNIETA KE012ZESTOA KB
Jardunaldia 07
ZESTOA KB50SD EUSKALDUNA
GOIERRI GORRI FK A12USURBIL FT
TOLOSA CF31GOIERRI GORRI FK B
DANENA KE24URNIETA KE
Jardunaldia 08
TOLOSA CF30DANENA KE
GOIERRI GORRI FK A10GOIERRI GORRI FK B
ZESTOA KB42USURBIL FT
SD EUSKALDUNA21URNIETA KE
Jardunaldia 09
DANENA KE14GOIERRI GORRI FK A
GOIERRI GORRI FK B11ZESTOA KB
USURBIL FT50SD EUSKALDUNA
URNIETA KE05TOLOSA CF
Jardunaldia 10
GOIERRI GORRI FK A02TOLOSA CF
ZESTOA KB52DANENA KE
SD EUSKALDUNA12GOIERRI GORRI FK B
USURBIL FT30URNIETA KE
Jardunaldia 11
TOLOSA CF21ZESTOA KB
DANENA KE20SD EUSKALDUNA
GOIERRI GORRI FK B00USURBIL FT
URNIETA KE31GOIERRI GORRI FK A
Jardunaldia 12
ZESTOA KB11GOIERRI GORRI FK A
SD EUSKALDUNA03TOLOSA CF
USURBIL FT20DANENA KE
GOIERRI GORRI FK B10URNIETA KE
Jardunaldia 13
GOIERRI GORRI FK A31SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF71USURBIL FT
DANENA KE20GOIERRI GORRI FK B
ZESTOA KB10URNIETA KE
Jardunaldia 14
SD EUSKALDUNA02ZESTOA KB
USURBIL FT22GOIERRI GORRI FK A
GOIERRI GORRI FK B01TOLOSA CF
URNIETA KE10DANENA KE

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin