SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

1 KADETE MAILA 1 FASEA 8 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1REAL SOCIEDAD SAD1450270066936
2OSTADAR SKT A14601601411336
3BILLABONA KE14412403231725
4INTXURRE KKE14322115172915
5DANENA KE B14322115274415
6SD EUSKALDUNA14403025223314
7AIZKORRI GOIERRI FT A14313115214914
8TOLOSA CF1401612415386

1 KADETE MAILA KOPA TXAPELKETA VII MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ZARAUTZ KE B12322511441627
2IDIAZABAL KE A12511322431727
3DANENA KE A12403313322722
4URNIETA KE B12403304422821
5OSTADAR SKTB12205214264913
6USURBIL FT1204311522318
7SD EUSKALDUNA1200701613541
8DESCANSO0000000000

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
URNIETA KE B31OSTADAR SKTB
USURBIL FT11DANENA KE A
ZARAUTZ KE B11IDIAZABAL KE A
descansa00SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 02
DANENA KE A53URNIETA KE B
IDIAZABAL KE A10USURBIL FT
SD EUSKALDUNA18ZARAUTZ KE B
OSTADAR SKTB00descansa
Jardunaldia 03
OSTADAR SKTB14DANENA KE A
URNIETA KE B14IDIAZABAL KE A
USURBIL FT11SD EUSKALDUNA
descansa00ZARAUTZ KE B
Jardunaldia 04
IDIAZABAL KE A61OSTADAR SKTB
SD EUSKALDUNA24URNIETA KE B
ZARAUTZ KE B11USURBIL FT
DANENA KE A00descansa
Jardunaldia 05
DANENA KE A32IDIAZABAL KE A
OSTADAR SKTB30SD EUSKALDUNA
URNIETA KE B45ZARAUTZ KE B
descansa00USURBIL FT
Jardunaldia 06
SD EUSKALDUNA16DANENA KE A
ZARAUTZ KE B92OSTADAR SKTB
USURBIL FT13URNIETA KE B
descansa00IDIAZABAL KE A
Jardunaldia 07
IDIAZABAL KE A51SD EUSKALDUNA
DANENA KE A03ZARAUTZ KE B
OSTADAR SKTB43USURBIL FT
URNIETA KE B00descansa
Jardunaldia 08
OSTADAR SKTB15URNIETA KE B
DANENA KE A51USURBIL FT
IDIAZABAL KE A00ZARAUTZ KE B
SD EUSKALDUNA00descansa
Jardunaldia 09
URNIETA KE B50DANENA KE A
USURBIL FT33IDIAZABAL KE A
ZARAUTZ KE B52SD EUSKALDUNA
descansa00OSTADAR SKTB
Jardunaldia 10
DANENA KE A23OSTADAR SKTB
IDIAZABAL KE A32URNIETA KE B
SD EUSKALDUNA23USURBIL FT
ZARAUTZ KE B00descansa
Jardunaldia 11
OSTADAR SKTB26IDIAZABAL KE A
URNIETA KE B60SD EUSKALDUNA
USURBIL FT12ZARAUTZ KE B
descansa00DANENA KE A
Jardunaldia 12
IDIAZABAL KE A52DANENA KE A
SD EUSKALDUNA14OSTADAR SKTB
ZARAUTZ KE B32URNIETA KE B
USURBIL FT00descansa
Jardunaldia 13
DANENA KE A21SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKTB06ZARAUTZ KE B
URNIETA KE B43USURBIL FT
IDIAZABAL KE A00descansa
Jardunaldia 14
SD EUSKALDUNA17IDIAZABAL KE A
ZARAUTZ KE B12DANENA KE A
USURBIL FT44OSTADAR SKTB
descansa00URNIETA KE B

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
TOLOSA CF23AIZKORRI GOIERRI FT A
OSTADAR SKT A30DANENA KE B
INTXURRE KKE23REAL SOCIEDAD SAD
SD EUSKALDUNA21BILLABONA KE
Jardunaldia 02
DANENA KE B11TOLOSA CF
REAL SOCIEDAD SAD01OSTADAR SKT A
BILLABONA KE11INTXURRE KKE
AIZKORRI GOIERRI FT A32SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 03
AIZKORRI GOIERRI FT A33DANENA KE B
TOLOSA CF04REAL SOCIEDAD SAD
OSTADAR SKT A30BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA40INTXURRE KKE
Jardunaldia 04
REAL SOCIEDAD SAD91AIZKORRI GOIERRI FT A
BILLABONA KE31TOLOSA CF
INTXURRE KKE13OSTADAR SKT A
DANENA KE B22SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 05
DANENA KE B19REAL SOCIEDAD SAD
AIZKORRI GOIERRI FT A03BILLABONA KE
TOLOSA CF12INTXURRE KKE
SD EUSKALDUNA05OSTADAR SKT A
Jardunaldia 06
BILLABONA KE20DANENA KE B
INTXURRE KKE22AIZKORRI GOIERRI FT A
OSTADAR SKT A21TOLOSA CF
SD EUSKALDUNA02REAL SOCIEDAD SAD
Jardunaldia 07
REAL SOCIEDAD SAD01BILLABONA KE
DANENA KE B32INTXURRE KKE
AIZKORRI GOIERRI FT A14OSTADAR SKT A
TOLOSA CF22SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 08
AIZKORRI GOIERRI FT A21TOLOSA CF
DANENA KE B41OSTADAR SKT A
REAL SOCIEDAD SAD41INTXURRE KKE
BILLABONA KE43SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 09
TOLOSA CF26DANENA KE B
OSTADAR SKT A13REAL SOCIEDAD SAD
INTXURRE KKE20BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA32AIZKORRI GOIERRI FT A
Jardunaldia 10
DANENA KE B50AIZKORRI GOIERRI FT A
REAL SOCIEDAD SAD50TOLOSA CF
BILLABONA KE13OSTADAR SKT A
INTXURRE KKE21SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 11
AIZKORRI GOIERRI FT A110REAL SOCIEDAD SAD
TOLOSA CF01BILLABONA KE
OSTADAR SKT A40INTXURRE KKE
SD EUSKALDUNA31DANENA KE B
Jardunaldia 12
REAL SOCIEDAD SAD120DANENA KE B
BILLABONA KE30AIZKORRI GOIERRI FT A
INTXURRE KKE11TOLOSA CF
OSTADAR SKT A30SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 13
DANENA KE B13BILLABONA KE
AIZKORRI GOIERRI FT A20INTXURRE KKE
TOLOSA CF16OSTADAR SKT A
REAL SOCIEDAD SAD40SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 14
BILLABONA KE01REAL SOCIEDAD SAD
INTXURRE KKE10DANENA KE B
OSTADAR SKT A21AIZKORRI GOIERRI FT A
SD EUSKALDUNA02TOLOSA CF

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin