SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

KADETEEN OHOREZKO MAILA I MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANTIGUOKO KE602406262214834152
2DANENA KE602622166813256134
3REAL UNION SAD602082188410446130
4MARTUTENE KE601884204612248126
5TOURING KE601848128109468102
6KOSTKAS KE601821010812807294
7HERNANI CD601668104161029488
8BETI ONA CD60108121461015010286
9SANSE6014610681611612274
10VASCONIA CD608148612129610268
11AÑORGA KKE6012216861610011268
12OSTADAR SKT6010812681610810864
13ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE60881464205812454
14HONDARRIBIA FE60681668166612452
15SD EUSKALDUNA604101662228814642
16ORIOKO FT60222602283824410

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
KOSTKAS KE21SANSE
REAL UNION SAD10SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT20AÑORGA KKE
BETI ONA CD22VASCONIA CD
TOURING KE60ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
DANENA KE40HERNANI CD
MARTUTENE KE30HONDARRIBIA FE
ORIOKO FT08ANTIGUOKO KE
KOSTKAS KE21SANSE
REAL UNION SAD10SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT20AÑORGA KKE
BETI ONA CD22VASCONIA CD
TOURING KE60ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
DANENA KE40HERNANI CD
MARTUTENE KE30HONDARRIBIA FE
ORIOKO FT08ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 02
SANSE22ORIOKO FT
SD EUSKALDUNA00KOSTKAS KE
AÑORGA KKE03REAL UNION SAD
VASCONIA CD11OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12BETI ONA CD
HERNANI CD21TOURING KE
HONDARRIBIA FE04DANENA KE
ANTIGUOKO KE12MARTUTENE KE
SANSE22ORIOKO FT
SD EUSKALDUNA00KOSTKAS KE
AÑORGA KKE03REAL UNION SAD
VASCONIA CD11OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12BETI ONA CD
HERNANI CD21TOURING KE
HONDARRIBIA FE04DANENA KE
ANTIGUOKO KE12MARTUTENE KE
Jardunaldia 03
SANSE41SD EUSKALDUNA
KOSTKAS KE10AÑORGA KKE
REAL UNION SAD00VASCONIA CD
OSTADAR SKT11ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
BETI ONA CD03HERNANI CD
TOURING KE32HONDARRIBIA FE
DANENA KE02ANTIGUOKO KE
ORIOKO FT04MARTUTENE KE
SANSE41SD EUSKALDUNA
KOSTKAS KE10AÑORGA KKE
REAL UNION SAD00VASCONIA CD
OSTADAR SKT11ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
BETI ONA CD03HERNANI CD
TOURING KE32HONDARRIBIA FE
DANENA KE02ANTIGUOKO KE
ORIOKO FT04MARTUTENE KE
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA43ORIOKO FT
AÑORGA KKE31SANSE
VASCONIA CD13KOSTKAS KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE03REAL UNION SAD
HERNANI CD51OSTADAR SKT
HONDARRIBIA FE07BETI ONA CD
ANTIGUOKO KE20TOURING KE
MARTUTENE KE30DANENA KE
SD EUSKALDUNA43ORIOKO FT
AÑORGA KKE31SANSE
VASCONIA CD13KOSTKAS KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE03REAL UNION SAD
HERNANI CD51OSTADAR SKT
HONDARRIBIA FE07BETI ONA CD
ANTIGUOKO KE20TOURING KE
MARTUTENE KE30DANENA KE
Jardunaldia 05
SD EUSKALDUNA03AÑORGA KKE
SANSE32VASCONIA CD
KOSTKAS KE12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
REAL UNION SAD21HERNANI CD
OSTADAR SKT30HONDARRIBIA FE
BETI ONA CD01ANTIGUOKO KE
TOURING KE01MARTUTENE KE
ORIOKO FT14DANENA KE
SD EUSKALDUNA03AÑORGA KKE
SANSE32VASCONIA CD
KOSTKAS KE12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
REAL UNION SAD21HERNANI CD
OSTADAR SKT30HONDARRIBIA FE
BETI ONA CD01ANTIGUOKO KE
TOURING KE01MARTUTENE KE
ORIOKO FT14DANENA KE
Jardunaldia 06
AÑORGA KKE41ORIOKO FT
VASCONIA CD31SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE16SANSE
HERNANI CD20KOSTKAS KE
HONDARRIBIA FE12REAL UNION SAD
ANTIGUOKO KE21OSTADAR SKT
MARTUTENE KE02BETI ONA CD
DANENA KE21TOURING KE
AÑORGA KKE41ORIOKO FT
VASCONIA CD31SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE16SANSE
HERNANI CD20KOSTKAS KE
HONDARRIBIA FE12REAL UNION SAD
ANTIGUOKO KE21OSTADAR SKT
MARTUTENE KE02BETI ONA CD
DANENA KE21TOURING KE
Jardunaldia 07
AÑORGA KKE32VASCONIA CD
SD EUSKALDUNA12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SANSE12HERNANI CD
KOSTKAS KE30HONDARRIBIA FE
REAL UNION SAD12ANTIGUOKO KE
OSTADAR SKT22MARTUTENE KE
BETI ONA CD22DANENA KE
ORIOKO FT03TOURING KE
AÑORGA KKE32VASCONIA CD
SD EUSKALDUNA12ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SANSE12HERNANI CD
KOSTKAS KE30HONDARRIBIA FE
REAL UNION SAD12ANTIGUOKO KE
OSTADAR SKT22MARTUTENE KE
BETI ONA CD22DANENA KE
ORIOKO FT03TOURING KE
Jardunaldia 08
VASCONIA CD80ORIOKO FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00AÑORGA KKE
HERNANI CD31SD EUSKALDUNA
HONDARRIBIA FE11SANSE
ANTIGUOKO KE20KOSTKAS KE
MARTUTENE KE00REAL UNION SAD
DANENA KE31OSTADAR SKT
TOURING KE21BETI ONA CD
VASCONIA CD80ORIOKO FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00AÑORGA KKE
HERNANI CD31SD EUSKALDUNA
HONDARRIBIA FE11SANSE
ANTIGUOKO KE20KOSTKAS KE
MARTUTENE KE00REAL UNION SAD
DANENA KE31OSTADAR SKT
TOURING KE21BETI ONA CD
Jardunaldia 09
VASCONIA CD22ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AÑORGA KKE31HERNANI CD
SD EUSKALDUNA11HONDARRIBIA FE
SANSE01ANTIGUOKO KE
KOSTKAS KE23MARTUTENE KE
REAL UNION SAD00DANENA KE
OSTADAR SKT01TOURING KE
ORIOKO FT07BETI ONA CD
VASCONIA CD22ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AÑORGA KKE31HERNANI CD
SD EUSKALDUNA11HONDARRIBIA FE
SANSE01ANTIGUOKO KE
KOSTKAS KE23MARTUTENE KE
REAL UNION SAD00DANENA KE
OSTADAR SKT01TOURING KE
ORIOKO FT07BETI ONA CD
Jardunaldia 10
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE32ORIOKO FT
HERNANI CD23VASCONIA CD
HONDARRIBIA FE10AÑORGA KKE
ANTIGUOKO KE31SD EUSKALDUNA
MARTUTENE KE31SANSE
DANENA KE30KOSTKAS KE
TOURING KE11REAL UNION SAD
BETI ONA CD01OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE32ORIOKO FT
HERNANI CD23VASCONIA CD
HONDARRIBIA FE10AÑORGA KKE
ANTIGUOKO KE31SD EUSKALDUNA
MARTUTENE KE31SANSE
DANENA KE30KOSTKAS KE
TOURING KE11REAL UNION SAD
BETI ONA CD01OSTADAR SKT
Jardunaldia 11
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11HERNANI CD
VASCONIA CD00HONDARRIBIA FE
AÑORGA KKE12ANTIGUOKO KE
SD EUSKALDUNA03MARTUTENE KE
SANSE21DANENA KE
KOSTKAS KE30TOURING KE
REAL UNION SAD21BETI ONA CD
ORIOKO FT06OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11HERNANI CD
VASCONIA CD00HONDARRIBIA FE
AÑORGA KKE12ANTIGUOKO KE
SD EUSKALDUNA03MARTUTENE KE
SANSE21DANENA KE
KOSTKAS KE30TOURING KE
REAL UNION SAD21BETI ONA CD
ORIOKO FT06OSTADAR SKT
Jardunaldia 12
HERNANI CD62ORIOKO FT
HONDARRIBIA FE02ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ANTIGUOKO KE30VASCONIA CD
MARTUTENE KE11AÑORGA KKE
DANENA KE41SD EUSKALDUNA
TOURING KE31SANSE
BETI ONA CD40KOSTKAS KE
OSTADAR SKT11REAL UNION SAD
HERNANI CD62ORIOKO FT
HONDARRIBIA FE02ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ANTIGUOKO KE30VASCONIA CD
MARTUTENE KE11AÑORGA KKE
DANENA KE41SD EUSKALDUNA
TOURING KE31SANSE
BETI ONA CD40KOSTKAS KE
OSTADAR SKT11REAL UNION SAD
Jardunaldia 13
HERNANI CD30HONDARRIBIA FE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10ANTIGUOKO KE
VASCONIA CD42MARTUTENE KE
AÑORGA KKE12DANENA KE
SD EUSKALDUNA01TOURING KE
SANSE24BETI ONA CD
KOSTKAS KE10OSTADAR SKT
ORIOKO FT12REAL UNION SAD
HERNANI CD30HONDARRIBIA FE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10ANTIGUOKO KE
VASCONIA CD42MARTUTENE KE
AÑORGA KKE12DANENA KE
SD EUSKALDUNA01TOURING KE
SANSE24BETI ONA CD
KOSTKAS KE10OSTADAR SKT
ORIOKO FT12REAL UNION SAD
Jardunaldia 14
ORIOKO FT02HONDARRIBIA FE
ANTIGUOKO KE30HERNANI CD
MARTUTENE KE50ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
DANENA KE21VASCONIA CD
TOURING KE10AÑORGA KKE
BETI ONA CD21SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT40SANSE
REAL UNION SAD21KOSTKAS KE
ORIOKO FT02HONDARRIBIA FE
ANTIGUOKO KE30HERNANI CD
MARTUTENE KE50ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
DANENA KE21VASCONIA CD
TOURING KE10AÑORGA KKE
BETI ONA CD21SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT40SANSE
REAL UNION SAD21KOSTKAS KE
Jardunaldia 15
HONDARRIBIA FE02ANTIGUOKO KE
HERNANI CD13MARTUTENE KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE13DANENA KE
VASCONIA CD22TOURING KE
AÑORGA KKE35BETI ONA CD
SD EUSKALDUNA11OSTADAR SKT
SANSE31REAL UNION SAD
KOSTKAS KE70ORIOKO FT
HONDARRIBIA FE02ANTIGUOKO KE
HERNANI CD13MARTUTENE KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE13DANENA KE
VASCONIA CD22TOURING KE
AÑORGA KKE35BETI ONA CD
SD EUSKALDUNA11OSTADAR SKT
SANSE31REAL UNION SAD
KOSTKAS KE70ORIOKO FT
Jardunaldia 16
SANSE00KOSTKAS KE
SD EUSKALDUNA13REAL UNION SAD
AÑORGA KKE42OSTADAR SKT
VASCONIA CD10BETI ONA CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01TOURING KE
HERNANI CD20DANENA KE
HONDARRIBIA FE02MARTUTENE KE
ANTIGUOKO KE40ORIOKO FT
SANSE00KOSTKAS KE
SD EUSKALDUNA13REAL UNION SAD
AÑORGA KKE42OSTADAR SKT
VASCONIA CD10BETI ONA CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01TOURING KE
HERNANI CD20DANENA KE
HONDARRIBIA FE02MARTUTENE KE
ANTIGUOKO KE40ORIOKO FT
Jardunaldia 17
ORIOKO FT15SANSE
KOSTKAS KE21SD EUSKALDUNA
REAL UNION SAD40AÑORGA KKE
OSTADAR SKT13VASCONIA CD
BETI ONA CD32ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOURING KE01HERNANI CD
DANENA KE30HONDARRIBIA FE
MARTUTENE KE01ANTIGUOKO KE
ORIOKO FT15SANSE
KOSTKAS KE21SD EUSKALDUNA
REAL UNION SAD40AÑORGA KKE
OSTADAR SKT13VASCONIA CD
BETI ONA CD32ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOURING KE01HERNANI CD
DANENA KE30HONDARRIBIA FE
MARTUTENE KE01ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 18
SD EUSKALDUNA34SANSE
AÑORGA KKE01KOSTKAS KE
VASCONIA CD11REAL UNION SAD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21OSTADAR SKT
HERNANI CD22BETI ONA CD
HONDARRIBIA FE11TOURING KE
ANTIGUOKO KE12DANENA KE
MARTUTENE KE60ORIOKO FT
SD EUSKALDUNA34SANSE
AÑORGA KKE01KOSTKAS KE
VASCONIA CD11REAL UNION SAD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21OSTADAR SKT
HERNANI CD22BETI ONA CD
HONDARRIBIA FE11TOURING KE
ANTIGUOKO KE12DANENA KE
MARTUTENE KE60ORIOKO FT
Jardunaldia 19
ORIOKO FT02SD EUSKALDUNA
SANSE34AÑORGA KKE
KOSTKAS KE00VASCONIA CD
REAL UNION SAD31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
OSTADAR SKT40HERNANI CD
BETI ONA CD44HONDARRIBIA FE
TOURING KE13ANTIGUOKO KE
DANENA KE20MARTUTENE KE
ORIOKO FT02SD EUSKALDUNA
SANSE34AÑORGA KKE
KOSTKAS KE00VASCONIA CD
REAL UNION SAD31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
OSTADAR SKT40HERNANI CD
BETI ONA CD44HONDARRIBIA FE
TOURING KE13ANTIGUOKO KE
DANENA KE20MARTUTENE KE
Jardunaldia 20
AÑORGA KKE33SD EUSKALDUNA
VASCONIA CD22SANSE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01KOSTKAS KE
HERNANI CD13REAL UNION SAD
HONDARRIBIA FE33OSTADAR SKT
ANTIGUOKO KE32BETI ONA CD
MARTUTENE KE11TOURING KE
DANENA KE41ORIOKO FT
AÑORGA KKE33SD EUSKALDUNA
VASCONIA CD22SANSE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE01KOSTKAS KE
HERNANI CD13REAL UNION SAD
HONDARRIBIA FE33OSTADAR SKT
ANTIGUOKO KE32BETI ONA CD
MARTUTENE KE11TOURING KE
DANENA KE41ORIOKO FT
Jardunaldia 21
ORIOKO FT16AÑORGA KKE
SD EUSKALDUNA33VASCONIA CD
SANSE50ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
KOSTKAS KE21HERNANI CD
REAL UNION SAD22HONDARRIBIA FE
OSTADAR SKT14ANTIGUOKO KE
BETI ONA CD12MARTUTENE KE
TOURING KE10DANENA KE
ORIOKO FT16AÑORGA KKE
SD EUSKALDUNA33VASCONIA CD
SANSE50ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
KOSTKAS KE21HERNANI CD
REAL UNION SAD22HONDARRIBIA FE
OSTADAR SKT14ANTIGUOKO KE
BETI ONA CD12MARTUTENE KE
TOURING KE10DANENA KE
Jardunaldia 22
VASCONIA CD23AÑORGA KKE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE43SD EUSKALDUNA
HERNANI CD00SANSE
HONDARRIBIA FE11KOSTKAS KE
ANTIGUOKO KE01REAL UNION SAD
MARTUTENE KE31OSTADAR SKT
DANENA KE33BETI ONA CD
TOURING KE41ORIOKO FT
VASCONIA CD23AÑORGA KKE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE43SD EUSKALDUNA
HERNANI CD00SANSE
HONDARRIBIA FE11KOSTKAS KE
ANTIGUOKO KE01REAL UNION SAD
MARTUTENE KE31OSTADAR SKT
DANENA KE33BETI ONA CD
TOURING KE41ORIOKO FT
Jardunaldia 23
ORIOKO FT00VASCONIA CD
AÑORGA KKE31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SD EUSKALDUNA31HERNANI CD
SANSE10HONDARRIBIA FE
KOSTKAS KE02ANTIGUOKO KE
REAL UNION SAD10MARTUTENE KE
OSTADAR SKT01DANENA KE
BETI ONA CD12TOURING KE
ORIOKO FT00VASCONIA CD
AÑORGA KKE31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SD EUSKALDUNA31HERNANI CD
SANSE10HONDARRIBIA FE
KOSTKAS KE02ANTIGUOKO KE
REAL UNION SAD10MARTUTENE KE
OSTADAR SKT01DANENA KE
BETI ONA CD12TOURING KE
Jardunaldia 24
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11VASCONIA CD
HERNANI CD00AÑORGA KKE
HONDARRIBIA FE12SD EUSKALDUNA
ANTIGUOKO KE60SANSE
MARTUTENE KE20KOSTKAS KE
DANENA KE21REAL UNION SAD
TOURING KE02OSTADAR SKT
BETI ONA CD40ORIOKO FT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE11VASCONIA CD
HERNANI CD00AÑORGA KKE
HONDARRIBIA FE12SD EUSKALDUNA
ANTIGUOKO KE60SANSE
MARTUTENE KE20KOSTKAS KE
DANENA KE21REAL UNION SAD
TOURING KE02OSTADAR SKT
BETI ONA CD40ORIOKO FT
Jardunaldia 25
ORIOKO FT10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
VASCONIA CD02HERNANI CD
AÑORGA KKE23HONDARRIBIA FE
SD EUSKALDUNA06ANTIGUOKO KE
SANSE02MARTUTENE KE
KOSTKAS KE03DANENA KE
REAL UNION SAD00TOURING KE
OSTADAR SKT22BETI ONA CD
ORIOKO FT10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
VASCONIA CD02HERNANI CD
AÑORGA KKE23HONDARRIBIA FE
SD EUSKALDUNA06ANTIGUOKO KE
SANSE02MARTUTENE KE
KOSTKAS KE03DANENA KE
REAL UNION SAD00TOURING KE
OSTADAR SKT22BETI ONA CD
Jardunaldia 26
HERNANI CD31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
HONDARRIBIA FE12VASCONIA CD
ANTIGUOKO KE31AÑORGA KKE
MARTUTENE KE21SD EUSKALDUNA
DANENA KE51SANSE
TOURING KE11KOSTKAS KE
BETI ONA CD01REAL UNION SAD
OSTADAR SKT81ORIOKO FT
HERNANI CD31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
HONDARRIBIA FE12VASCONIA CD
ANTIGUOKO KE31AÑORGA KKE
MARTUTENE KE21SD EUSKALDUNA
DANENA KE51SANSE
TOURING KE11KOSTKAS KE
BETI ONA CD01REAL UNION SAD
OSTADAR SKT81ORIOKO FT
Jardunaldia 27
ORIOKO FT01HERNANI CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE02HONDARRIBIA FE
VASCONIA CD11ANTIGUOKO KE
AÑORGA KKE01MARTUTENE KE
SD EUSKALDUNA11DANENA KE
SANSE41TOURING KE
KOSTKAS KE43BETI ONA CD
REAL UNION SAD40OSTADAR SKT
ORIOKO FT01HERNANI CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE02HONDARRIBIA FE
VASCONIA CD11ANTIGUOKO KE
AÑORGA KKE01MARTUTENE KE
SD EUSKALDUNA11DANENA KE
SANSE41TOURING KE
KOSTKAS KE43BETI ONA CD
REAL UNION SAD40OSTADAR SKT
Jardunaldia 28
HONDARRIBIA FE32HERNANI CD
ANTIGUOKO KE10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
MARTUTENE KE30VASCONIA CD
DANENA KE10AÑORGA KKE
TOURING KE30SD EUSKALDUNA
BETI ONA CD22SANSE
OSTADAR SKT02KOSTKAS KE
REAL UNION SAD31ORIOKO FT
HONDARRIBIA FE32HERNANI CD
ANTIGUOKO KE10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
MARTUTENE KE30VASCONIA CD
DANENA KE10AÑORGA KKE
TOURING KE30SD EUSKALDUNA
BETI ONA CD22SANSE
OSTADAR SKT02KOSTKAS KE
REAL UNION SAD31ORIOKO FT
Jardunaldia 29
HONDARRIBIA FE40ORIOKO FT
HERNANI CD12ANTIGUOKO KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00MARTUTENE KE
VASCONIA CD14DANENA KE
AÑORGA KKE23TOURING KE
SD EUSKALDUNA34BETI ONA CD
SANSE22OSTADAR SKT
KOSTKAS KE12REAL UNION SAD
HONDARRIBIA FE40ORIOKO FT
HERNANI CD12ANTIGUOKO KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00MARTUTENE KE
VASCONIA CD14DANENA KE
AÑORGA KKE23TOURING KE
SD EUSKALDUNA34BETI ONA CD
SANSE22OSTADAR SKT
KOSTKAS KE12REAL UNION SAD
Jardunaldia 30
ANTIGUOKO KE30HONDARRIBIA FE
MARTUTENE KE22HERNANI CD
DANENA KE10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOURING KE30VASCONIA CD
BETI ONA CD50AÑORGA KKE
OSTADAR SKT25SD EUSKALDUNA
REAL UNION SAD21SANSE
ORIOKO FT01KOSTKAS KE
ANTIGUOKO KE30HONDARRIBIA FE
MARTUTENE KE22HERNANI CD
DANENA KE10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOURING KE30VASCONIA CD
BETI ONA CD50AÑORGA KKE
OSTADAR SKT25SD EUSKALDUNA
REAL UNION SAD21SANSE
ORIOKO FT01KOSTKAS KE

Lehen Ligaren egutegia

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin