SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

INFANTIL TXIKI

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD Beasain630130042718
2Ordizia KE6301201171015
3Billabona KE6201202331412
4Lazkao KE620210218179
5Aizkorri Goierri FT611100417244
6SD EUSKALDUNA610201310254
7Idiazabal KE60030048480

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SD Euskalduna3104023965
2CD Hernani1104005613
3Pasaia KE2005104643
4Urki CD1014005221
5Allerru KJKE30140054141

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Urki CD00CD Hernani
Pasaia KE00descansa
Allerru KJKE33SD Euskalduna
Jardunaldia 02
CD Hernani61Allerru KJKE
descansa00Urki CD
SD Euskalduna41Pasaia KE
Jardunaldia 03
CD Hernani00descansa
Urki CD22SD Euskalduna
Allerru KJKE05Pasaia KE
Jardunaldia 04
Allerru KJKE00descansa
SD Euskalduna00CD Hernani
Pasaia KE00Urki CD
Jardunaldia 05
descansa00SD Euskalduna
CD Hernani00Pasaia KE
Urki CD00Allerru KJKE
Jardunaldia 06
CD Hernani00Urki CD
descansa00Pasaia KE
SD Euskalduna00Allerru KJKE
Jardunaldia 07
Allerru KJKE00CD Hernani
Urki CD00descansa
Pasaia KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 08
descansa00CD Hernani
SD Euskalduna00Urki CD
Pasaia KE00Allerru KJKE
Jardunaldia 09
descansa00Allerru KJKE
CD Hernani00SD Euskalduna
Urki CD00Pasaia KE
Jardunaldia 10
SD Euskalduna00descansa
Pasaia KE00CD Hernani
Allerru KJKE00Urki CD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD Beasain61Ordizia KE
Idiazabal KE18Lazkao KE
Aizkorri Goierri FT11SD EUSKALDUNA
descansa00Billabona KE
Jardunaldia 02
Lazkao KE18SD Beasain
SD EUSKALDUNA72Idiazabal KE
Billabona KE74Aizkorri Goierri FT
Ordizia KE00descansa
Jardunaldia 03
Ordizia KE20Lazkao KE
SD Beasain80SD EUSKALDUNA
Idiazabal KE212Billabona KE
descansa00Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 04
SD EUSKALDUNA15Ordizia KE
Billabona KE34SD Beasain
Aizkorri Goierri FT63Idiazabal KE
Lazkao KE00descansa
Jardunaldia 05
Lazkao KE21SD EUSKALDUNA
Ordizia KE32Billabona KE
SD Beasain32Aizkorri Goierri FT
descansa00Idiazabal KE
Jardunaldia 06
Billabona KE21Lazkao KE
Aizkorri Goierri FT14Ordizia KE
Idiazabal KE013SD Beasain
descansa00SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 07
SD EUSKALDUNA07Billabona KE
Lazkao KE63Aizkorri Goierri FT
Ordizia KE20Idiazabal KE
SD Beasain00descansa

Kronikak

SD Beasain 8-0 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 1-5 Ordizia KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 2-1 SD Euskalduna

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 0-7 Billabona KE

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Tolosa CF 5-1 SD Euskalduna

2019-12-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-1 Idiazabal KE

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-4 Ordizia KE

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 3-1 SD Euskalduna

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 2-2 Aizkorri Goierri FT

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 0-5 Tolosa CF

2020-02-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Idiazabal KE 0-1 SD Euskalduna

2020-02-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Allerru KJKE 3-3 SD Euskalduna

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-1 Pasaia KE

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urki CD 2-2 SD Euskalduna

2020-03-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin