SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Danena KE14601610481337
2Ordizia KE14322610391630
3Urnieta KE14322412322524
4Ostadar SKT14412214282920
5Billabona KE14304313303119
6SD EUSKALDUNA14322124202616
7CD Hernani1421400727517
8Segura Goierri FT1420501619527

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Ostadar SKT B830431327719
2Lengokoak KE830422316817
3Kostkas KE831320527716
4SD Euskalduna831320519716
5Sanse B812410614238
6Orioko FT81151159258
7Zarautz KE B81061069196
8Zumaiako FT80070166311

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Zarautz KE B40Zumaiako FT
Ostadar SKT B21SD Euskalduna
Orioko FT32Kostkas KE
Lengokoak KE31Sanse B
Jardunaldia 02
SD Euskalduna30Zarautz KE B
Kostkas KE11Ostadar SKT B
Sanse B11Orioko FT
Zumaiako FT12Lengokoak KE
Jardunaldia 03
Zumaiako FT16SD Euskalduna
Zarautz KE B13Kostkas KE
Ostadar SKT B72Sanse B
Lengokoak KE40Orioko FT
Jardunaldia 04
Kostkas KE50Zumaiako FT
Sanse B51Zarautz KE B
Orioko FT06Ostadar SKT B
SD Euskalduna11Lengokoak KE
Jardunaldia 05
SD Euskalduna10Kostkas KE
Zumaiako FT14Sanse B
Zarautz KE B02Orioko FT
Lengokoak KE20Ostadar SKT B
Jardunaldia 06
Sanse B01SD Euskalduna
Orioko FT22Zumaiako FT
Ostadar SKT B30Zarautz KE B
Lengokoak KE13Kostkas KE
Jardunaldia 07
Kostkas KE80Sanse B
SD Euskalduna51Orioko FT
Zumaiako FT06Ostadar SKT B
Zarautz KE B12Lengokoak KE
Jardunaldia 08
Zumaiako FT12Zarautz KE B
SD Euskalduna12Ostadar SKT B
Kostkas KE50Orioko FT
Sanse B11Lengokoak KE
Jardunaldia 09
Zarautz KE B00SD Euskalduna
Ostadar SKT B00Kostkas KE
Orioko FT00Sanse B
Lengokoak KE00Zumaiako FT
Jardunaldia 10
SD Euskalduna00Zumaiako FT
Kostkas KE00Zarautz KE B
Sanse B00Ostadar SKT B
Orioko FT00Lengokoak KE
Jardunaldia 11
Zumaiako FT00Kostkas KE
Zarautz KE B00Sanse B
Ostadar SKT B00Orioko FT
Lengokoak KE00SD Euskalduna
Jardunaldia 12
Kostkas KE00SD Euskalduna
Sanse B00Zumaiako FT
Orioko FT00Zarautz KE B
Ostadar SKT B00Lengokoak KE
Jardunaldia 13
SD Euskalduna00Sanse B
Zumaiako FT00Orioko FT
Zarautz KE B00Ostadar SKT B
Kostkas KE00Lengokoak KE
Jardunaldia 14
Sanse B00Kostkas KE
Orioko FT00SD Euskalduna
Ostadar SKT B00Zumaiako FT
Lengokoak KE00Zarautz KE B

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Ostadar SKT23Billabona KE
Ordizia KE13Urnieta KE
Danena KE52Segura Goierri FT
CD Hernani41SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 02
Urnieta KE02Ostadar SKT
Segura Goierri FT16Ordizia KE
SD EUSKALDUNA12Danena KE
Billabona KE32CD Hernani
Jardunaldia 03
Billabona KE02Urnieta KE
Ostadar SKT71Segura Goierri FT
Ordizia KE00SD EUSKALDUNA
CD Hernani12Danena KE
Jardunaldia 04
Segura Goierri FT23Billabona KE
SD EUSKALDUNA30Ostadar SKT
Danena KE12Ordizia KE
Urnieta KE32CD Hernani
Jardunaldia 05
Urnieta KE53Segura Goierri FT
Billabona KE12SD EUSKALDUNA
Ostadar SKT05Danena KE
CD Hernani08Ordizia KE
Jardunaldia 06
SD EUSKALDUNA22Urnieta KE
Danena KE50Billabona KE
Ordizia KE20Ostadar SKT
CD Hernani40Segura Goierri FT
Jardunaldia 07
Segura Goierri FT40SD EUSKALDUNA
Urnieta KE11Danena KE
Billabona KE23Ordizia KE
Ostadar SKT53CD Hernani
Jardunaldia 08
Billabona KE40Ostadar SKT
Urnieta KE04Ordizia KE
Segura Goierri FT05Danena KE
SD EUSKALDUNA41CD Hernani
Jardunaldia 09
Ostadar SKT21Urnieta KE
Ordizia KE10Segura Goierri FT
Danena KE41SD EUSKALDUNA
CD Hernani14Billabona KE
Jardunaldia 10
Urnieta KE21Billabona KE
Segura Goierri FT04Ostadar SKT
SD EUSKALDUNA14Ordizia KE
Danena KE52CD Hernani
Jardunaldia 11
Billabona KE51Segura Goierri FT
Ostadar SKT21SD EUSKALDUNA
Ordizia KE03Danena KE
CD Hernani16Urnieta KE
Jardunaldia 12
Segura Goierri FT25Urnieta KE
SD EUSKALDUNA20Billabona KE
Danena KE31Ostadar SKT
Ordizia KE52CD Hernani
Jardunaldia 13
Urnieta KE11SD EUSKALDUNA
Billabona KE14Danena KE
Ostadar SKT00Ordizia KE
Segura Goierri FT21CD Hernani
Jardunaldia 14
SD EUSKALDUNA11Segura Goierri FT
Danena KE31Urnieta KE
Ordizia KE33Billabona KE
CD Hernani33Ostadar SKT

Kronikak

SD Euskalduna Andoaindarra 1-2 Danena KE

2019-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-0 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 3-0 Ostadar SKT

2019-10-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Billabona KE 1-2 SD Euskalduna Andoaindarra

2019-10-13

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna Andoaindarra 2-2 Urnieta KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Segura Goierri FT 4-0 SD Euskalduna

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 4-1 CD Hernani

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Danena KE 4-1 SD EUSKALDUNA

2019-11-09

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 1-4 Ordizia KE

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ostadar SKT 2-1 SD EUSKALDUNA

2019-11-24

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 2-0 Billabona KE

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urnieta KE 1-1 SD EUSKALDUNA

2019-12-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD EUSKALDUNA 1-1 Segura Goierri FT

2019-12-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ostadar SKT B 2-1 SD Euskalduna

2020-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 3-0 Zarautz KE B

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-1 Lengokoak KE

2020-02-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-0 Kostkas KE

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sanse B 0-1 SD Euskalduna

2020-02-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Zumaiako FT 1-6 SD Euskalduna

2020-02-21

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 5-1 Orioko FT

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


SD Euskalduna 1-2 Ostadar SKT B

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin