SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

INFANTIL 1 MAILA VI MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1URNIETA KE14700601128639
2ARALAR INTXURRE KKE A14601502781833
3BILLABONA KE1451150257631
4UDARREGI USURBIL FT B14412223392821
5DANENA KE14313313314920
6TEXAS LASARTERRA CF14214124243912
7SD EUSKALDUNA1411510620677
8OSTADAR SKT B1400700711650

1 INFANTIL MAILA KOPA TXAPELKETA V MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1TOLOSA CF A1050050068130
2SANSE A10311311521120
3UDARREGI USURBIL FT B10311311411520
4TEXAS LASARTEARRA CF10203203303512
5SD EUSKALDUNA1010410420476
6OSTADAR SKT B1000500521040

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
OSTADAR SKT B011SD EUSKALDUNA
TEXAS LASARTEARRA CF16UDARREGI USURBIL FT B
TOLOSA CF A30SANSE A
Jardunaldia 02
SD EUSKALDUNA06TOLOSA CF A
UDARREGI USURBIL FT B60OSTADAR SKT B
SANSE A50TEXAS LASARTEARRA CF
Jardunaldia 03
SD EUSKALDUNA05UDARREGI USURBIL FT B
OSTADAR SKT B015SANSE A
TOLOSA CF A90TEXAS LASARTEARRA CF
Jardunaldia 04
TOLOSA CF A60UDARREGI USURBIL FT B
SANSE A30SD EUSKALDUNA
TEXAS LASARTEARRA CF111OSTADAR SKT B
Jardunaldia 05
UDARREGI USURBIL FT B33SANSE A
SD EUSKALDUNA23TEXAS LASARTEARRA CF
OSTADAR SKT B012TOLOSA CF A
Jardunaldia 06
SD EUSKALDUNA50OSTADAR SKT B
UDARREGI USURBIL FT B51TEXAS LASARTEARRA CF
SANSE A01TOLOSA CF A
Jardunaldia 07
TOLOSA CF A110SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT B08UDARREGI USURBIL FT B
TEXAS LASARTEARRA CF03SANSE A
Jardunaldia 08
UDARREGI USURBIL FT B60SD EUSKALDUNA
SANSE A121OSTADAR SKT B
TEXAS LASARTEARRA CF13TOLOSA CF A
Jardunaldia 09
UDARREGI USURBIL FT B02TOLOSA CF A
SD EUSKALDUNA19SANSE A
OSTADAR SKT B09TEXAS LASARTEARRA CF
Jardunaldia 10
SANSE A22UDARREGI USURBIL FT B
TEXAS LASARTEARRA CF41SD EUSKALDUNA
TOLOSA CF A150OSTADAR SKT B

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ARALAR INTXURRE KKE A101SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT B05TEXAS LASARTERRA CF
DANENA KE112URNIETA KE
UDARREGI USURBIL FT B31BILLABONA KE
Jardunaldia 02
TEXAS LASARTERRA CF05ARALAR INTXURRE KKE A
URNIETA KE220OSTADAR SKT B
BILLABONA KE10DANENA KE
SD EUSKALDUNA16UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 03
SD EUSKALDUNA22TEXAS LASARTERRA CF
ARALAR INTXURRE KKE A32URNIETA KE
OSTADAR SKT B017BILLABONA KE
UDARREGI USURBIL FT B11DANENA KE
Jardunaldia 04
URNIETA KE120SD EUSKALDUNA
BILLABONA KE10ARALAR INTXURRE KKE A
DANENA KE80OSTADAR SKT B
TEXAS LASARTERRA CF22UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 05
TEXAS LASARTERRA CF04URNIETA KE
SD EUSKALDUNA07BILLABONA KE
ARALAR INTXURRE KKE A120DANENA KE
UDARREGI USURBIL FT B120OSTADAR SKT B
Jardunaldia 06
BILLABONA KE00TEXAS LASARTERRA CF
DANENA KE60SD EUSKALDUNA
OSTADAR SKT B016ARALAR INTXURRE KKE A
UDARREGI USURBIL FT B05URNIETA KE
Jardunaldia 07
URNIETA KE10BILLABONA KE
TEXAS LASARTERRA CF02DANENA KE
SD EUSKALDUNA90OSTADAR SKT B
ARALAR INTXURRE KKE A50UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 08
SD EUSKALDUNA13ARALAR INTXURRE KKE A
TEXAS LASARTERRA CF100OSTADAR SKT B
URNIETA KE121DANENA KE
BILLABONA KE10UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 09
ARALAR INTXURRE KKE A71TEXAS LASARTERRA CF
OSTADAR SKT B024URNIETA KE
DANENA KE13BILLABONA KE
UDARREGI USURBIL FT B10SD EUSKALDUNA
Jardunaldia 10
TEXAS LASARTERRA CF20SD EUSKALDUNA
URNIETA KE60ARALAR INTXURRE KKE A
BILLABONA KE130OSTADAR SKT B
DANENA KE22UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 11
SD EUSKALDUNA011URNIETA KE
ARALAR INTXURRE KKE A04BILLABONA KE
OSTADAR SKT B04DANENA KE
UDARREGI USURBIL FT B10TEXAS LASARTERRA CF
Jardunaldia 12
URNIETA KE91TEXAS LASARTERRA CF
BILLABONA KE50SD EUSKALDUNA
DANENA KE05ARALAR INTXURRE KKE A
OSTADAR SKT B010UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 13
TEXAS LASARTERRA CF04BILLABONA KE
SD EUSKALDUNA02DANENA KE
ARALAR INTXURRE KKE A91OSTADAR SKT B
URNIETA KE70UDARREGI USURBIL FT B
Jardunaldia 14
BILLABONA KE01URNIETA KE
DANENA KE31TEXAS LASARTERRA CF
OSTADAR SKT B06SD EUSKALDUNA
UDARREGI USURBIL FT B13ARALAR INTXURRE KKE A

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin