SD EUSKALDUNA ANDOAINDARRA

Menu

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Hasiera

Taldea

Sailkapena

1 JUBENIL MAILA 1 FASEA 4 MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1LENGOKOAK KE B1260151142834
2ANTIGUA LUBERRI KE12511403271228
3VASCONIA CD12502115252219
4HERNANI CD12403115233416
5SD EUSKALDUNA B1230400719269
6SANTO TOMAS LIZEOA KE B1221401612288
7AMARA BERRI KE B1222300713318
8DESCANSO0000000000

1 JUBENIL MAILA KOPA TXAPELKETA IV MULTZOA

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1USURBIL FT12412502251428
2ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE12421124151619
3VASCONIA CD12322214241918
4URNIETA KE12403133262218
5SANSE B12412115222017
6DANENA KE12322034252514
7SD EUSKALDUNA1202500715362
8DESCANSO0000000000

Egutegi

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
SD EUSKALDUNA11DANENA KE
descansa00USURBIL FT
URNIETA KE21SANSE B
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10VASCONIA CD
Jardunaldia 02
USURBIL FT31SD EUSKALDUNA
SANSE B00descansa
VASCONIA CD21URNIETA KE
DANENA KE10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 03
DANENA KE23USURBIL FT
SD EUSKALDUNA14SANSE B
descansa00VASCONIA CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00URNIETA KE
Jardunaldia 04
SANSE B22DANENA KE
VASCONIA CD50SD EUSKALDUNA
URNIETA KE00descansa
USURBIL FT11ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 05
USURBIL FT41SANSE B
DANENA KE11VASCONIA CD
SD EUSKALDUNA22URNIETA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00descansa
Jardunaldia 06
VASCONIA CD01USURBIL FT
URNIETA KE32DANENA KE
descansa00SD EUSKALDUNA
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE22SANSE B
Jardunaldia 07
SANSE B30VASCONIA CD
USURBIL FT01URNIETA KE
DANENA KE00descansa
SD EUSKALDUNA24ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 08
DANENA KE43SD EUSKALDUNA
USURBIL FT00descansa
SANSE B20URNIETA KE
VASCONIA CD22ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 09
SD EUSKALDUNA12USURBIL FT
descansa00SANSE B
URNIETA KE24VASCONIA CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10DANENA KE
Jardunaldia 10
USURBIL FT32DANENA KE
SANSE B10SD EUSKALDUNA
VASCONIA CD00descansa
URNIETA KE30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 11
DANENA KE20SANSE B
SD EUSKALDUNA23VASCONIA CD
descansa00URNIETA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21USURBIL FT
Jardunaldia 12
SANSE B13USURBIL FT
VASCONIA CD33DANENA KE
URNIETA KE62SD EUSKALDUNA
descansa00ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 13
USURBIL FT21VASCONIA CD
DANENA KE55URNIETA KE
SD EUSKALDUNA00descansa
SANSE B41ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 14
VASCONIA CD31SANSE B
URNIETA KE12USURBIL FT
descansa00DANENA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10SD EUSKALDUNA

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
AMARA BERRI KE B11VASCONIA CD
descansa00SANTO TOMAS LIZEOA KE B
LENGOKOAK KE B21ANTIGUA LUBERRI KE
SD EUSKALDUNA B13HERNANI CD
Jardunaldia 02
SANTO TOMAS LIZEOA KE B21AMARA BERRI KE B
ANTIGUA LUBERRI KE00descansa
HERNANI CD06LENGOKOAK KE B
VASCONIA CD20SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 03
VASCONIA CD31SANTO TOMAS LIZEOA KE B
AMARA BERRI KE B02ANTIGUA LUBERRI KE
descansa00HERNANI CD
SD EUSKALDUNA B25LENGOKOAK KE B
Jardunaldia 04
ANTIGUA LUBERRI KE64VASCONIA CD
HERNANI CD30AMARA BERRI KE B
LENGOKOAK KE B00descansa
SANTO TOMAS LIZEOA KE B21SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 05
SANTO TOMAS LIZEOA KE B02ANTIGUA LUBERRI KE
VASCONIA CD42HERNANI CD
AMARA BERRI KE B02LENGOKOAK KE B
SD EUSKALDUNA B00descansa
Jardunaldia 06
HERNANI CD20SANTO TOMAS LIZEOA KE B
LENGOKOAK KE B40VASCONIA CD
descansa00AMARA BERRI KE B
SD EUSKALDUNA B23ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 07
ANTIGUA LUBERRI KE30HERNANI CD
SANTO TOMAS LIZEOA KE B15LENGOKOAK KE B
VASCONIA CD00descansa
AMARA BERRI KE B52SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 08
VASCONIA CD30AMARA BERRI KE B
SANTO TOMAS LIZEOA KE B00descansa
ANTIGUA LUBERRI KE11LENGOKOAK KE B
HERNANI CD31SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 09
AMARA BERRI KE B33SANTO TOMAS LIZEOA KE B
descansa00ANTIGUA LUBERRI KE
LENGOKOAK KE B71HERNANI CD
SD EUSKALDUNA B10VASCONIA CD
Jardunaldia 10
SANTO TOMAS LIZEOA KE B01VASCONIA CD
ANTIGUA LUBERRI KE30AMARA BERRI KE B
HERNANI CD00descansa
LENGOKOAK KE B21SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 11
VASCONIA CD31ANTIGUA LUBERRI KE
AMARA BERRI KE B32HERNANI CD
descansa00LENGOKOAK KE B
SD EUSKALDUNA B40SANTO TOMAS LIZEOA KE B
Jardunaldia 12
ANTIGUA LUBERRI KE10SANTO TOMAS LIZEOA KE B
HERNANI CD43VASCONIA CD
LENGOKOAK KE B40AMARA BERRI KE B
descansa00SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 13
SANTO TOMAS LIZEOA KE B33HERNANI CD
VASCONIA CD12LENGOKOAK KE B
AMARA BERRI KE B00descansa
ANTIGUA LUBERRI KE10SD EUSKALDUNA B
Jardunaldia 14
HERNANI CD03ANTIGUA LUBERRI KE
LENGOKOAK KE B20SANTO TOMAS LIZEOA KE B
descansa00VASCONIA CD
SD EUSKALDUNA B40AMARA BERRI KE B

Kronikak

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin